Reformierakond

Komöödia. Reform jätkab linna koalitsioonis.

KACO (kristen always chickens out)

1 Like

Eks teisipäeval ole näha kas tuleb EKREKERE või mitte.
Kui ei tule, siis loomulikult keegi enne valimisi ei küsi, et kus kohast tuleb raha reformierakonna “tasuta” lubduste kinni maksmiseks.
Aga “õnneks” saab maamaksu kasvõi 100% aastas nüüd tõsta.
Aga oodake…see kõik oli nii ka enne riigikogu valimisi…
Reformierakonna poolt tasuta asjade mentaliteedi ja kommunismi juurutamise asemel võiks tagada, et lasteaiad oleks remonditud, kohti jaguks ja õpetajad saaks normaalset palka.

2 Likes

Nõuti kõrvalti pead, siis taheti temaga koostööd teha. Väideti, et sotsinovskiga edasi enam ei saa minna, nüüd minnakse koalitsiooni tagasi. Kui meil kunagi oli üks “äraostmatute” partei, siis rehvid peaks oma uueks hüüdnimeks oravate asemel võtma “selgrootud”.

7 Likes

Tuntud selgrootud:

  • Mesilane - oluline tolmendaja
  • Sääsk – parasiitide ja haiguste levitaja
  • Ämblik – aitab kontrollida populatsioone, paljud kardavad neid.
  • Vihmauss – oluline lagundaja ja viljakuse parandaja
  • Tigu – liigub aeglaselt kuid suudab kanda maja seljas
  • Meduus - kipitamapanevate kombitsatega ilus läbipaistev pehmik
  • Kaheksajalg - vastupandamatu imemisvöime ja körge taiplikkus
  • Amööb - ümbritseb oma vastase rakumembraaniga, neelab ta enda sisse ja seedib ära. Kui köht täis, pooldub kaheks
2 Likes

Lahe, väga hästi öeldud ja võrreldud)))))

1 Like

See oli nüüd küll viimane lollus mida teha. Kui alustasid, tuli lõpuni minna. Läänemets juba alustas mõnitamistega.

Mõnitamisega jätkab Järvan.

Kusjuures, võimuvõitlus “tipus” on, vähemalt siit altpoolt vaadates, täielikult halvanud linna-ametite töövõime. Päris mitu avaldust, teabenõuet jms. on ilma igasuguse reaktsioonita “üle lastud” (blatnoiväljend on antud kontekstis imho. õoigustatud). “Asjad” venivad, kirjavahetus kaob “musta auku”. Huvitav, mis “halvatus” neid tavalisi töömesilasi siis tabanud on?

1 Like

Päris paljud lasti ju lahti ja koondati ära ja mõned läksid seal ise vabatahtlikult minema. Kas sa tahaks PPP all või isegi koos töötada? Retoorika oli, et ametnikud olid savisaarlased, ei saanud oma tööga hakkama ja “uus eestimeelne linnavalitsus” lubas tuua ja paremad ametnikud.

2 Likes

Vaata, mina töötan õnneks erialal, kus PPP-del on “sinna ruumi kus inimesed päriselt tööd ja IT-d teevad sissepääs keelatud” :slight_smile:

1 Like

“Tema sõnul tasub Reformierakonna puhul eraldi mainida, et nende viimase nädala toetus eraldivõetuna on 13,8 protsenti, mis tõenäoliselt peegeldab erakonna avantüüre pealinnas.”

Valitsuserakondade koondtoetus on 18,8 protsenti ning sellega ollakse Möldri sõnul kõigi aegade absoluutse madalseisu tasemel.

5 Likes

Kahjuks otsuseid teevad ppp-d.

1 Like

No kuidas saab sellise koondnumbri kui E200 toetus on veel väiksem kui reformi 13,8?

Need olid kahe eri perioodi pikkuse numbrid.
Esimene oli viimane nädal ja teine siis pikema perioodi oma, kus reffikatel oli veel kõrgem toetus…15.9%

See siis numbrite maagia millesse isegi Michal kutsus üles mitte kinni jääma.

Senikaua kui Michalid ja Pered seda rändtsirkust juhivad, ei hakka see toetus olulisel määral tõusma. Valimistel hea tulemuse saavutamiseks ei piisa tagatoa toetusest, vaid meeldida tuleb ka valijatele. Vahepeal kästi PPP avalikkusest tagasi tõmbuda ja suu kinni hoida, et “haugi mäluga” valija ta läbikukkumised ja sõnavõtud unustaks.

1 Like

pakun et " sel sügisel hea tulemuse tegemiseks on rong läinud ja damage is done"
ps. nii mõnigi “tulevikunägija” ennustab ahvena põie ning seapõrna pealt, et selle aasta sügisel tuleb erinevates linnades suuremat sorti “mihklipäev”, mille käigus “veristatakse mitu oinast ära” ja nii mõnigi “broiler” saab kogema külma ja probleemiderohket talve …

6 Likes

Kas peab nüüd Punnsilma igast “uudisest” õhinal kinni haarama? Mida seal Norstat ennustas enne 2023 a. valimisi? Nii ka seekord. Reformierakond troonib Tallinnas 2 kohal ning see ongi kogu ajakirjandusliku tramburai põhjus. Reformierakonnal pole häältega probleeme, mõnel väikeparteil aga on.

Tuleb e-hääletamine ja uinunud oravate valijad ilmuvad nagu inglid tühjast pimedusest ning REF rebib vahetult valimiste viimastel öötundidel teistest erakondadest oma valimistulemusega pikalt ette.

8 Likes

Reffid võiksid oma toetust tõsta kui Ligi ministrist lahti lasta, Sutt võiks rah.min. olla. Ja Sutt võiks Eleringi nõukogu tuulutada. Mõni isik ei saa isegi aru, et taastuvenergia toetused korjatakse ja on eraldi arvel mitte ei ole võrgutasus.