Millest selline reaktsioon? Ma liigitaks selle pigem valdkonda - faktiteadmisi elust. Kui see teadmine aktiveerib kedagi negatiivselt, siis edu sellega.
Ja tegelikult ka, millega see kuvatõmmis nii häirib?
Pildifailil on komme teatava aja pärast ise ära kustuda. Lisaks ei saa kopeerida teksti, mis seal pildil kujutatud on. Lisaks on tekst paigutatud kitsalt ja mitmetele ridadele, ehk siis kommentaar on venitatud vertikaalsuunas välja, samas kui tavalise kommentaari puhul suudab tekst end ise ära paigutada vastavalt kuvale.
Mis “faktiteadmistesse” puutub, siis pigem on näha siin feministliku sõja elemente, kujul: “nüüd saime meie teile ära panna!”.
No aga aitäh! Konstruktiivne ja loogiline tagasiside! Kindlasti arvestan!
Aga selle feminismitondi oled küll ise kusagilt välja tõmmanud. Seda siin pole, ega ole mõeldudki olema.