Saksamaal,selles üleasustatud riigis,keskmine eluaseme krundi m2 78 EUR-i.
popmart
oled vist segi ajanud elamumaa ja põllumaa
olen kuulnud elamumaa m2 hinnaks linnast väljas 200-300 eur i
ja ühest faktist veel
eriti vist ei pea muretsema kinnisvara mulli pärast kuna hetkel suur osa korteritest ostetakse välismaalaste poolt
näiteks lootsi 3a maija on ostnud 50 korterit iirlased (tahaksid veel) natuke rohkem on läinud soomlaste kätte ja eestlastele suurt midagi ei jäänudki
oled vist segi ajanud elamumaa ja põllumaa
olen kuulnud elamumaa m2 hinnaks linnast väljas 200-300 eur i
ja ühest faktist veel
eriti vist ei pea muretsema kinnisvara mulli pärast kuna hetkel suur osa korteritest ostetakse välismaalaste poolt
näiteks lootsi 3a maija on ostnud 50 korterit iirlased (tahaksid veel) natuke rohkem on läinud soomlaste kätte ja eestlastele suurt midagi ei jäänudki
Ja miskipärast ei muretse keegi, et Vanalinna korterid oleks ülehinnatud, aga sinna ostavad ka peamiselt välismaalased
Jah vanalinn on tõepoolest ainuke kindel investeering mis on jääva väärtusega ka järgnevateks sajanditeks. Kui me paigutame raha aga papist majadesse siis on see sama kasulik kui osta auto mille eluiga lõpeb hiljemalt 20 aasta pärast.
landers
Eestis müüdav ajakiri BAUEN 12/1(detsember/jaanuar) 2004.
Baulandpreise in Deutschland 2002 in EUR pro m2;Berlin 258,Westdeutschland 88,Ostdeutschland 50,Deutschland 78.Allikas ifs,Statistisches Bundesamt.Andmed on küll aastast 2002,kuid Saksamaal pole vist 2003 majade ja kruntide hindades suurt inflatsiooni olnud.
Eestis müüdav ajakiri BAUEN 12/1(detsember/jaanuar) 2004.
Baulandpreise in Deutschland 2002 in EUR pro m2;Berlin 258,Westdeutschland 88,Ostdeutschland 50,Deutschland 78.Allikas ifs,Statistisches Bundesamt.Andmed on küll aastast 2002,kuid Saksamaal pole vist 2003 majade ja kruntide hindades suurt inflatsiooni olnud.
kumba nüüd uskuda, Saksamaa ajakirja või Eestimaa kinnisvaraspetsialisti?
Olles kergelt veinine olen ise ka miskite KVBüroode vitriinide taga seisma jäänud ja hindu vaadanud miskites linnades evropas. Ja hinnad samad mis meil: korter 3t.+ rõdu 1,8; ilma rõduta 1,5 milkut.?.?.?
Suur ja kallis auto on teie äri vundament. On väga tahtis sellist autot omada, toetan riqi. Kui sain esimese palga ostsin kohe auto. Kusjuures tähtis on, et autol oleksid lisavarustuses helkur, vilkur ja subbufer.
ELis on elu vilets. Liigset ahnust ja saamahimu trahvitakse, ka välditakse seaduste abil oskuslikult kunstliku defitsiidi teket. Esimesed trahvid on saanud eestlased liigse magusahimu tõttu. Kodanikul tohib olla siiski kodus vaid 2 kg suhkrut. Kuigi on mõistetav, et igal inimesel EL minnes peaks olema varuks mõned krundid välistab eurodirektiiv PS2000/12568/78965554-1235689 sellise varumise. Nimetatud seadusesätte järgi tohib kodanik omada vaid 1 krunti ja kahte tuba.
Suur ja kallis auto on teie äri vundament. On väga tahtis sellist autot omada, toetan riqi. Kui sain esimese palga ostsin kohe auto. Kusjuures tähtis on, et autol oleksid lisavarustuses helkur, vilkur ja subbufer.
ELis on elu vilets. Liigset ahnust ja saamahimu trahvitakse, ka välditakse seaduste abil oskuslikult kunstliku defitsiidi teket. Esimesed trahvid on saanud eestlased liigse magusahimu tõttu. Kodanikul tohib olla siiski kodus vaid 2 kg suhkrut. Kuigi on mõistetav, et igal inimesel EL minnes peaks olema varuks mõned krundid välistab eurodirektiiv PS2000/12568/78965554-1235689 sellise varumise. Nimetatud seadusesätte järgi tohib kodanik omada vaid 1 krunti ja kahte tuba.
in vino veritas!
irw
südamest loodan, et TNT toodud direktiiv on kena nali.
Kurvem lugu on see, et millegipärast see ei üllataks mind.
südamest loodan, et TNT toodud direktiiv on kena nali.
Kurvem lugu on see, et millegipärast see ei üllataks mind.
ma arvan, et _täpselt_ selle numbriga, _täpselt_ seda sisaldava direktiivi avastamine ehmataks ka prohvet TNT kaineks... :)
Ja hinnad samad mis meil: korter 3t.+ rõdu 1,8; ilma rõduta 1,5 milkut
EURi
EURi
vaatasin võrdluseks New York Timesi müügikuulutusi, Upper East Side's yhes prezhtiizikamas piirkonnas on 80-100m2 korterite hinnad mingi 600 000$ = 500 000 eurot.
Kuskohas euroopas need hinnad 3 korda kõrgemad on???
Kuskohas euroopas need hinnad 3 korda kõrgemad on???
Londonis müüdi Harrodsi vastas asuv 6m2 korter(võiks nimetada rohkem toaks) 125000 £ eest paar kuud tagasi.
Mõtlesid 60m2 ??
Mitte 60 m2 vaid ikka 6m2(Evening Standardi andmetel)
6 ruutmeetrit pole tuba, vaid WC.
NYC koige shefim ja kallim kant on muidugi Manhattanil 5. Av ja Central Park'i nurga peal, seal olevad apartmendid maksavad jamedalt 1 tuba = 1 milj. USD.
On soovijaid?:)
On soovijaid?:)
väidaks, et sheffide apartementide puhul võib samuti lähtuda tehnilisest analüüsist, - spunk, äkki viitsid riputada üles viienda avenüü viimaste aegade hinnagraafiku?
Pariisis.
Midagi analoogset oli ka Austrias.
Midagi analoogset oli ka Austrias.
Kas pole imelik, et me tahame Tallinnat võrrelda pigem New York City ja Londoni kallimate piirkondadega kui tavaliste Euroopa linnadega? Palun näidake mulle Tallinnas nii sheffi ümbruskonda nagu näiteks Manhattanil on võimalik osta... ja ma ei räägi siin mitte näiteks kuld kraanikeste ja lux-siseviimistlusega ühe teatud taanlase korterist Narva maanteel, kus juba korteriuksest väljudes leiad end räämas trepikojast.