spordiennustuses oli Šmiguni koefitsent vist 5. Parima koefitsendiga vist Björgen (3?). Any successful bets?
Kas panite tähele, et tänasele võitjale ei suudetud ekraani allservas näidata ei kohta ega seda, et tegi teisele kohale 21 sekundiga ära.
Sõitis finišisse nagu kuuekümnes koht.
Meil karjus Kuuse muidugi hääle ära, aga usun, et teiste riikide kommentaatorid võisid võitja finiši isegi maha magada.
Sõitis finišisse nagu kuuekümnes koht.
Meil karjus Kuuse muidugi hääle ära, aga usun, et teiste riikide kommentaatorid võisid võitja finiši isegi maha magada.
to ymeramees
Minu teada õhtuse iluuisutamise asemel näidataksegi suusatamist
Minu teada õhtuse iluuisutamise asemel näidataksegi suusatamist
Ma sain päris kopsaka summa betandwinis Kristiina võidus koefiga 9:) Just enne seda, kui koef toodi alla 5 peale.
ymeramees,
oli huvitav jah, et kui Kristina jõudis finišisse, siis tema ajavõrdlust näidati +0,00 nagu oleks kellegiga jaganud esikohta.
oli huvitav jah, et kui Kristina jõudis finišisse, siis tema ajavõrdlust näidati +0,00 nagu oleks kellegiga jaganud esikohta.
üks asi on veel jummala hea, et selle lolli Joala klamüüdiajutt ikka kõva laksuga metsa läks. Nüüd ei võta teda enam keegi tõsiselt ja ma kujutan ette, kuidas Nool naerda saab
Njah, Kristina kanalid tunduvad küllalt puhtad :) Peame pöialt, et homne meeste sõit palju alla ei jää.
Aga äkki Joala ravis telepaatia teel klamüüdi ära? Siit selline energia. Saab varsti SLO vahendusel jälle teada.
tiny
Kas keegi enne võttis?
Kas keegi enne võttis?
Muideks, 30 km sõit on Kristiinal järgmisel reedel, ehk 24. veebruaril, siis tuleb ka kena kingitus Eesti Vabariigile järjekordse kulla näol;)
Ja homme sõidab Veerpalu, sealt saab hea positiivse stardi nädalavahetust tähistama minna :)
Seda ongi karta, et SL Õhtuleht Kristinale juba ette medali kaela riputab ning sellega asja ära rikub. Usun, et emotsionaalselt üpris tasakaalutu olek niigi...
Seda ongi karta, et SL Õhtuleht Kristinale juba ette medali kaela riputab ning sellega asja ära rikub. Usun, et emotsionaalselt üpris tasakaalutu olek niigi...
Jah,ega nagu öeldakse "elame näeme".Loodame siis parimat. :)
Ei usu, et ajakirjandus midagi rikub, sest Kristiinal on enivei pinged juba eelmisegi medaliga täielikult maas ja läheb täiesti pingevabalt sõitma. Tal on jummala suva kes mida talle riputab kaela.
Panin eile Eurospordist tähele, et kui laseb klippi (nais)suusatajatest, siis näitab Björgenit ja kõiki teisi kõvasid, aga mitte Kristiinat.
MSM
See on vist erinevate riikide teleauditooriumi suuruses kinni, ei ole ise näinud, aga usun sakslasi palju tähelepanu saavat seal klippides näiteks ...
See on vist erinevate riikide teleauditooriumi suuruses kinni, ei ole ise näinud, aga usun sakslasi palju tähelepanu saavat seal klippides näiteks ...
Eks tänasele (soomlaste tehtud) pildile võiks ka etteheiteid teha - Kristiina tulemus ilmus tükk aega peale finishit, ehkki teada ju oli, et vähemalt medalikonkurendiga tegemist.
Ilmselt on see lihtsalt soomlaste kadedus..
Ilmselt on see lihtsalt soomlaste kadedus..
Soome rezhissöör pidas Steira vms. särgivahetust laiu rahvahulki rohkem paeluvaks teemaks :)
Jah, Henno, see kaader ajas lausa ropendama. Ma ei suutnud ennast talitseda, meie oma võidab ja nemad edastavad pornot!
Kristina kõrval teine suur võitja võib olla Monton. Nii mitmedki jooksvat nüüd poodidesse tormi, et just nüüd, pärast esimest või teist kulda, endale olümpiakampsun osta. Ehk on laovarusid ikka piisavalt.
tehvlon skippis tänast äripeäva või pole väga kursis baltika viimaste turundusmeetoditega - defitsiit on tagasi! :-D
tegelt baltikast kahju, sest siiani on alati taliolümpia riidehilbud üle jäänud. nüüd siis selline tööõnnetus.
tegelt baltikast kahju, sest siiani on alati taliolümpia riidehilbud üle jäänud. nüüd siis selline tööõnnetus.