Nüüd hakkab tiblariik-bensujaam bena hoopis importima. Reuters
Ja krimmis ei soovitata teedel liikuda, isegi kui benssu autos veel on, 80% hotellibronnidest üles öeldud, suvi on cancel turismis.
Nüüd hakkab tiblariik-bensujaam bena hoopis importima. Reuters
Ja krimmis ei soovitata teedel liikuda, isegi kui benssu autos veel on, 80% hotellibronnidest üles öeldud, suvi on cancel turismis.
Sellised uudised päeva alustuseks teevad lausa pai!
Krimm ei ole venemaa.
Autokütusepuudus põhjustab tõenäoliselt kogu turisminduse kokku kukkumist mitte ainult Krimmis vaid kogu mordoris. Mitte keegi ei tihka autoga kaugele sõita, kui ta teab, et ta ei pruugi sealt tagasi saada.
Olete jälginud, Ukraina jahib neid naftapütte alati kas päeva max või min temperatuuri ajal, siis on infrapunakaameraga selgelt näha milline on täis ja milline on tühi.
Osad tsisternid on ka sellised kus pealmine kaas liigub üles-alla vastavalt tsisterni täitumusele.
“Tänaseks prognoositakse Moskvas naftavihma.” Samas tanklast kütust ei saa…

Hiljuti kõmmutati Poolas maha…
https://www.err.ee/1610058151/poola-pidas-kinni-putini-vastase-kunstniku-tapmises-kahtlustatava
Olles antud kodaniku tegemisi meelelahutuslikul eesmärgil jälginud, siis jätaks isiklikult otsad täiesti lahti, kes selle teo taga võis olla. Tal oli harukordne oskus solvata kõiki ja kõike. Ainuke, mis tundus mingil määral püha olevat, oli uus kodumaa Poola.
Pigem tekkisid kahtlused selle osas, et tegu oli spetsiaalselt euroopasse saadetud segadusetekitajaga ja oli teatud organisatsiooni palgal ja ka teatud kaitse all.
Vastasel korral tekib lihtsalt liialt palju küsimusi, nagu näiteks -
kuidas sai ta oma kunsti sedakaua viljeleda, eriti endisel kodumaal, ilma et sügavamalt pudeli otsa oleks pidanud istuma, nagu talle tihtipeale rõhutada meeldis?
kuidas sai kodumaalt kogu perega vabalt välja rännata, eriti hetkel, mil oli kahtlustav tapmises?
miks killeri saatmine sedakaua aega võttis? arvestades kunstizaanri eripära : )
jne-jne.