See post tuletas meelde, uute LS täienduste valguses, et murutraktorit võid nüüd “küla vahel” või ühelt lapilt teisele vedada AINULT TREILA PEAL… avalikule teele sellega minna ei tohi.
Variant 2 - võtad arvele, ülevaatus, kindlustus, värgid-särgid, kõik “nagu päris”. Ja muidugi peab mingi juhtimisõigust tõendav paber ka olemas olema.
Seega, nagu mu kolleegil, kellel on “külaselts” ja “külaplats” mida läbib avalik tee. Ühelt poolelt teisele sõita ei tohi, ainult “käe kõrval lükata” tohib.
Meil, Eesti Vabariigis, on, jumal tänatud KORD majas… mitte nagu siin mingite Italjaanode maal… Riik elab (reg. tasu, riigilõiv, ülevaatus. Kindlustus elab ja maksab makse…)
Suisa parasiidiaiake. Hea, et meie Ametnikud on nii hoolikad ja kõik regimata murutraktoritega mööda avalikke teid kimavad potentsiaalsed liiklusmõrvarid on proaktiivselt ellllimineerinud.
P.S. Ühtlasi ootan pikisilmi, millal tuleb robotmuruniidukite ja robottolmuimejate kohustuslik sund-liikluskindlustuse nõue, sest mine tea, millal mõni robot tarkvarevea tõttu avalikule teele eksib ja kahju põhjustab.