Ma lisan siia ka ühe podcasti varasemast, kus Toan Tran 10WestAdvsors’ist räägib muu hulgas ärimudelist. Lisaks on siin huvitavaid fondijuhi vaateid. https://x.com/i/spaces/1lDxLznNXZZGm
Veel olematu käibe pealt võimalikku valuatsiooni täpselt hinnata on üsna keeruline.
Eile FCC dokumentides antud “guidance”, et käesoleva aasta lõpuks saadetakse üles täiendavad 20 satelliiti. Seega võiks eeldada vähemalt 40 lisaks 2026 jooksul, mis võmaldab globaalset katvust saavutada enamus tähtsamatel turgudel. See on ka põhjus, miks kapitali juurde tõstetakse kuigi 1B on bilansis raha.
See omakorda tähendab, et 2B käibeni aasta baasil võimalik jõuda ca. 2026 lõpuks ~2027.
Ma arvan, et mingi hetk selles ajahorisondis jõuab teema massidesse ja sealt edasi tahavad kõik ASTi omada, ma mõtlen siin a’la TSLA NVDA PLTR tüüpi tähelepanu ja preemiaid.
Mida ma sellega öelda tahan, et parim otsus, olenemata hinnakõikumistest või kui hull valuatsioon ka ei tundu, on seda lihtsalt hoida ja lasta ASTil joosta.
ASTist saab üks selle kümnendi suurtest edulugudest ja äri mõttes on asi alles alguses.
Panen siia sellise ennustuse - 2035 aastaks 1T MarketCap’iga S&P500 koosseisus.
See on nišitoode, mille eest telekomid ei saa raha, seega pole midagi erilist jagada. Mingisuguse osa odavamast otsast ja suuremast turust võtavad endale hiinlased, kellega ei saa hinnas kuidagi konkureerida. Praegune usupõhine häppi jahtub nii kolme-viie aasta pärast esimese reverse splitini.
Seda teenust müüaksegi ainult telekomide kaudu, sest nemad on sageduste omanikud.
Ma täpselt ei saa aru, kuidas sinu arusaama järgi Hiinlased seda turgu endale võtavad ?
Selles vallas on üsna rangelt riiklikult reguleeritud, kuidas mobiilside turul saab teenuseid osutada. Ei piisa, et keegi suudab odavamalt rohkem satelliite ehitada, kui seda on siin mõeldud.
Börsiettevõtted ei saa käituda nii, et 25.07 saadavad FCC’le kinnituskirja, et saadavad hiljemalt aasta lõpuks täiendavad 20 satelliiti ja siis tegelt testivad 2 aastat vms
Comment period lõppeb 05.augustil.
Sealt edasi võib minna paar nädalat kuni mitu kuud litsentsi väljastamiseni.
Puudu on veel näiteks Verizoniga ametlik DA, mis tuleb lisaks FCC’le esitada.
Vist sai varem siin ka mainitud, et ISRO’st ei sõltu teised ülesse saatmised.
ISRO on ainult 1 satelliit.
Falconiga saadetakse ilmselt 4 kaupa ja NewGlenniga hiljem 8 kaupa.
Samas dokumendis, millele viitasin (punasega raamitud), on kirjas:
“The first 2 satellites, including FM1, will operate at an altitude of 520km, and the remaining 18 satellites will operate at an altitude of 690km”
Need 2 madalamat satelliiti on suure tõenäosusega HALO programmiga seotud, kus oli tingimuseks 2 prototüübi tootmine:
“Future prototype orders under HALO will focus on rapid end-to-end mission demonstrations with launch of two identical satellites 12-18 months after award. The first planned prototype orders in HALO are for the Tranche 2 Demonstration and Experimentation System (T2DES) projects, which will reduce risk and demonstrate feasibility of proliferation for future tactical data links and optical communication missions.” SDA Selects Initial HALO Pool to Rapidly Compete Future Prototype Demonstrations
Ehk need 2 on täiesti erineva konfiguratsiooni ja eesmärgiga ning ISROst ei sõltu suurem lennutamise kampaania Space-X Falcon’itega.
ymeramees, soovitasin sulle eelmine aasta ja soovitan endiselt natuke sügavamale vaadata.
Annan mõned vihjed, mida uurida
Mis asi on 6G ?
üks 6G alustalasid on “connectivity everywhere”
AST on selles kontekstis “Key Enabling Technology”
kogu autonoomne transport vajab seda, olgu siis maal või merel või õhus. See on ainult üks usecase näide.
Nõudlusest rääkides:
AST tehnoloogia ei täida ainult off-grid auke, vaid lapib ka piirkondi, kuhu kiire ühendus ei ulatu.
Näiteks sa oled 4G tsoonis, aga tahad 5G kasutada.
VZ ja ATT kliendiuuringud ütlevad, et “adoption rate” saab olema 30% kandis.
5-10a perspektiivis juhtub sellega sama, mis ülejäänud teenustega on varasemalt juhtunud - need lisatakse pakettidele standardina.
Sest “Connectivity Everywhere” saab tulevikus olema uus standard.
AMT CEO mõned päevad tagasi andis viisakas toonis mõista, et see satelliidihaip ei ole neile konkurents, vaid hakkab pakkuma karupeesse mõne kasutaja jaoks teenust, kuna nemad ise ei pea otstarbekaks seda teha. Nemad ise jätkavad seal, kus inimesed ja raha asuvad ning karupeesse minna ei kavatse.
Kuidas see peaks oluline olema, kui mingi fondike natuke seal sees on või AMT isegi. Millalgi on kõigi juures käidud, müts peas. Keegi pole eriti niisama andnud, ikka laenu või osaluse vastu. Aktsiate arv kosub ka nagu pärmi peal, seega kõik klapib. Karupees ei ole raha.
Eilse kvartaliaruande presentatsiooni teemad, mida tasuks ära märkida ja kommenteerida:
USAs katkendliku teenuse lansseerimine juba 2025 lõpuks. Mäletatavasti aasta tagasi oli Stankey seisukoht, et seda tuleks lansseerida pigem siis, kui teenus on valmis. Tõneäoliselt on vaja T-Mobile vastukaaluks panna püsti midagi, mis Starlink teenusega pmt “on-par”. Stalink/ T-mobile teenus on üsna vilets - katkendlik ja ainult SMS. Sellega võrreldava teenuse püsti panek esimese kuni 20 satelliidiga on ka igati mõistlik strateegia.
Kinnitatud konkreetne lennutamise plaan, eesmärgiga 45-60 ühikut taevas 2026 jooksul. Jaanuariks peaks olema kokku 6 lennu jagu satelliite olema lennutatud või lendamiseks valmis. EC raames kommenteeriti ka seda, et FM1’st ehk ISROst ei sõltu ülejäänud.
Bilansis on 1.5B ning 60 satelliidi ehitamine ja üles saatmine on “fully funded”. EXIM 500m laenuga liigutakse edasi. Kogu eelmine ATM on ära kasutatud ning uut ei ole püsti pandud. Me oleme üsna lähedal lõplikule aktsiate arvule, täiendavaid märkimisi võib tulla kui mingeid strateegilisi investoreid kaasatakse, aga “Terminal Share Count” võiks jääda max 400m aktsia sisse. Seda on mõistlik mudeldamisel kasutada.
Riiklikke lepinguid on tänaseks 8 ehk +2, mis on saanud väga oluliseks osaks baas-stsenaariumist. Siin on oodata täiendavaid teavitusi juba käesoleva aasta sees (Scott W.)
Kokkuvõttes ütleks nii - nad teevadki selle ära !!! 2025 on pöördeline, kus toimub kogu vundamendi lõplik viimistlemine ning 2026 on esimene aasta, kus saab hakata käivete pealt valuatsioone mudeldama. Pidage veel mõned aastad vastu käte peal istudes.
Millal esimene launch on kui konkreetne plaan kinnitatud?
veel jäi silma selline lause kui räägiti potensiaalsetest tuludest.
There can be no assurances that we will achieve any or all of these objectives and our actual revenue results will vary based on a multitude of factors.