Soovitage häid aktsiaid.

Oleks ma iga kristlipi feilinud doomposti lugemise eest 10 senti saanud, oleks mul tänaseks sellest vist juba umbes €3,60 kogunenud. Kui nüüd see statistilise võimalikkuse piirimaile jõudnud arvrida ükskord katkes ja kirves esimest korda jala asemel pakku tabas, kõvastus mees nii hulluks Chuck Norriseks ära, et ehmatas peeglist möödudes endalgi tilga püksi. Elu on kino. :smiley:

13 Likes

Micro täna hea näide, et keegi peab peo eest maksma, alguses tootja, siis teenuse ostja, aga kas rahvas ka selle 0 taob, on iseasi.

Selline boileriruum kus nagu aeg oleks seisma jäänud on oma ajale jalgu jäänud ja neid asju tehakse ammu teistmoodi. Kasutatakse replikat ja vähem ajukeppi. Samal ajal saad keskenduda sellele milles oled tugev.

Adobe Inc. equity trades roughly at $92 billion (404.2 million share * $228).

Revenue growth is slowing. Currently at 10%.
Gross margin seems to hold at 89%.
2026 Q1 operating margin at 38%.
New $25 billion stock repurchase program.

2026 Q1.
Total cash, cash equiv. and short-term investments 6.89 billion.
Total outstanding debt at par 6.15 billion.
Operating income 2.418 billion → Repurchase of common stock 2.478 billion.
Stock-based compensation 0.508 billion.

Operating income
2023 6.650 billion
2024 6.741 billion
2025 8.706 billion
LTM 8.961 billion (2.109 + 2.173 + 2.261 + 2.418)

NTM P/E less than 10x. Depends on assumptions.

The Death Narrative
https://bearstone2023.substack.com/p/adobe

Disclaimer: This is not investment advice. For entertainment purposes only.

1 Like

Milleks äkki see muusikavideo?

Müüsin selle üleeile ostetud RDW portsu jälle maha $16,83 pealt. Praegu pole vaja ahneks minna - 2 päevaga 12% käib kah.

5 Likes

RXRX Lisandus jägimisnimekirja. Hakkab vaikselt koridori põhja jõudma.

Jah, osta põhjasid toimib endiselt.
Näiteks Pealiku soovitus on toonud paari päevaga üle 20% tootlust. Sinu bette kindlasti ületada ei suuda aga mina ei kurda.

peamine indikaator on ikka kristlipp. postitas ja kohe oli oranžilt pump tweet.

Ei maksa väga elevile minna, sest eilne tõus oli täiesti oodatud. Nüüd, aga siit veidi veel võime tõusta kuni põhi jälle raginaga alt ära kaob.

kristlipp ennustab veel tõusu → sell

1 Like

Plaan B on see, et NOK, NVDA, GLW ja veel teised, mida ei maininud, sai kasum välja võetud hetkel. Jäägile stopid kõrgemale toodud, juhuks kui siit 745 kandist ikkagi nõrkus peaks ilmnema. Ei saa välistada, et kui SPCX käitub ilusti, toob see optimismi turgudele tagasi.

Krt, see oleks kahe teraga mõõk - mida rohkem SPCX alguses pumpama hakkab, seda rohkem on NASDAQ 100 indeksfondid sunnitud autopiloodil SPCX ostma ja ülejäänud indeksikomponente müüma, et market weight tasakaalureeglit järgida. Lisaks tehti SPCX initial public float sihilikult niivõrd väike % kogu ettevõttest, et juhul kui see asi pumpama hakkab siis ikka korralikult. Pigem “konsensus netiavarustes” ennustab seda, et kõigepealt pumpab kuu aega korralikult, siis langeb aasta-paar, siis tammub paigal ja kui reaalselt hakkavad ulmeunistused realiseeriumise märke näitama siis võibolla 5 kuni 10 aasta pärast näeme uut tõusu. Puhas ulme ka minu poolt, st. tegemist ei ole finantsnõuandega.

“Käitub ilusti” ehk ei kuku sodiks ja pysib üle IPO hinna

CIEN mhmm jälgimissainest

Iran this Iran that Iran this Iran that Iran this Iran that …
jne …

Pre-s sai kõik out.

pessimist minus arvab, et ei tehta meile siit ülesse minekut lihtsaks.

1 Like

RDW keeldub allapoole minemast.

1 Like

Üles samuti. Viskasin $14,76 peale tänaseks põhjaõnge. Päris tihti tehakse sellise heitliku, suunata päeva teises pooles topeltpõhi, aga väga suuri lootusi siiski ei hellita, et see ära täidetakse.

1 Like

Õnnestuski päevalõpu rabinas $14,76 hinnaga kätte saada. :slight_smile: Sama purikas jäi otsa, mille 9. juunil välja sikutasin ja 11. juunil vette tagasi viskasin. On teine vahepeal kenasti kosunud.

1 Like

SHMD SCHMID Group teinud mul siin paar ilusat päeva. Ehk kandidaat jälgimisnimekirja. Kuskil 7.00 juures võiks küsida, et kas läheb edasi või tagasi. Täna teatas, et tellimusi jagub.

2 Likes