Soovitage häid aktsia graafikuid (tehniline pilt)

Alternatiiv teemale …
Soovitage häid aktsiaid.
… kuhu võiksid jääda fundamentaalide arutelud ja pika vinnaga vaated.

NB. Siinses teemas jagatakse lootuseid ja ootuseid, aga mitte soovitusi kuidas keegi peaks oma raha paigutama. Sa riskid vaid oma finantsidega.

Fibonacci, Elliot, Elder … Mida kasutad?
Dorošenko ja Veek neil omad süsteemid, aga … sinul?
Kus sa ootad läbimurret? Kus eeldad languse jätku? Kus võiks langus pöörduda tõusuks ja vastupidi? Jne jne. Saate aru küll.

Teinekord piisab “ticker’istki”.
Mida oled näiteks nädalaseks vaatluseks võtnud?

1 Like


ZS Zscaler Inc
Esimene pööre üles ikka kipub ebaõnnestuma. Näis kas vajub põhjast läbi või pöörab tõusule.
Ise jäin täna otsapidi sisse.

Kaks pilti veel siia otsa. Olen seotud.