See Tallinna maamaksu leevendamine (ise kehtestame, ise kogume, ise maksame tagasi) on Isamaa mõte ja ilmselt kehtib kuni Isamaa on linnavalitsuses. Kulu linnale 5-7 mln aastas. Tulu… mis selle meetme tulu on, jääb mulle segaseks.
Muide, seda vabastust saab ka nt garaažikoha maamaksu eest. Ning vähemalt veel 2025.a. eest said seda ka äriühingud jm juriidilised isikud.