Näiteks võtaks Statistikaamet, Maksuamet AI kasutusele saaks 80% sealsetest ametnikest minema saata, ministeeriumites kaoks ka vast mõnikümmend ametikohta jne. tea kas Michal hakkab seda trummi taguma ![]()
Statistikal ja AI luuletustel küll suurt mingit kokkupuudet pole.
Maksuametit võiksid samas AI hallutsinatsioonid tõesti tublisti aidata ![]()
… reclaimer, mina ega ka mu söber ei kuulu ühessegi erakonda… küsimus oli, mis paremax läheb… ole hea, mul nägemine juba kehvem, jaga palun, mis vastuseid näha on… aitäh
Vastasin, aga sa ei taha vastuseid näha.
Huvitav on, miks “Vanaema”-na Ukraina teemas riigitüssajaid sajatav figuur ei võta sõna meie kodumaises teemas. Siinmail on ka-ka + kri-mi valitsused rahuajal hoopis suurema % rahva petmisega tegelemas. Viimati avaldatud parteide reiting näitas oravate uut põhja ja tõenäoliselt pole see veel lõplik. Arvan, et peagi jäävad nende valijateks vaid toiduahelaga seotud inimesed. Samas on teada, et helgemad pead lahkuvad laevalt enne…
See nädal rääkis kaks tippjuhti korraga (lõhmus ja nõgene reedeses saates vikeris), et riik kulutab ressurssi tühjatähja asendustegevustele ja ringijagamisele, siis võiks mišha hüdrade otsimise ja ühiskonna lõhkumise asemel peeglisse vaadata ja tegeleda asjadega mida viimased viis aastat ei ole oluliseks peetud st sotsimise ja toetuste kõigile lubamise asemel Eesti riigi majanduse, konkurentsivõime ja rahandusega.
Nad tegelevadki, aga mitte nii nagu sa tahad ja eeldad. See mis praegu toimub läbi reformierakonna poolt elluviidava majanduspoliika ongi seesama kestlik kahanemine ja tasaareng millest karssonkompuutrid jne kaader siingi foorumis alles hiljuti õndsalt unistasid. Aegajalt kuuleb ka sellest ühe poliitiku suust kes kõneleb, et pööbel elabki liiga hästi ja peaks end veelgi vaesemaks virisemise asemel hoopis moka maas hoidma ja veelgi püksirihma pingutama.
Kõik läheb plaani järgi seltsimehed. Rohelisema ja õndsama tuleviku nimel!
Ainult tagurlased näevad selles tegevuses sihilikku majanduse hävitamist rohepöörde asemel!
Tänasest Delfist selline tsitaat:
Trump on valinud valitsemiseks autokraatias levinud, aga demokraatias lubamatu loogika: kõik olulised ametid tuleb allutada enda võimule ja panna neid juhtima oma sõbrad.
Seejuures on Trumpile eriti vajalikuks osutunud kohtu- ja justiitsvõimu allutamine, mis võimaldab tal pääseda kriminaaluurimistest ja süüdimõistmistest.
Kahjuks ajakirjanikud ei taha/julge rääkida sellest, et Eestis käib täpselt sama asi, kõik olulised ametid on allutatud rehvide võimule ja neid juhivad eranditult rehvide toiduahelas olevad seltsimehed.
Kuri kahtlus on, et Eestis me oleme oma väiksuse tõttu juba jõudnud sinnamaale, et pole enam väga vahet kes valitsemist etendab, jäme ots on niikuinii süvariigi¹ käes
- loe: alaline ametkond ja eriteenistused millede koosseis ei vahetu võimuvahetusega
Oled äärmiselt lihtsalt mõjutatav suitsu ja peeglitega.
Jäme ots on olnud ja on jätkuvalt Medici perekonna naisliini, Rothschildide ja Bill Gatesi käes.
On kõnekas, et sa vihjamisi nimetasid mind vandenõuteoreetikuks, aga mitte valetajaks.
Noh, kui lõhmused pukki panna oma üdini ratsionaalse optimaalsuse taga ajamisega, ega te siis ka õnnelikud oleks. Kas odavam on lasta paaril vanainimesel ära surra või igas maakonnas kiirabibrigaadi pidada? Mis mõtet on pisikestel maakoolidel? Kus jookseb optimum optimaalse transpordiläbilaske ja laibahunnikute vahel.
Kui toimus “kobarkäkk” kas oleks mõistlik “reitingu tagamiseks” keegi “patuionaks teha” ja pööblile lintšida anda, et reiting ikka kõrge püsiks. Jne. jne.
Võib olla mõni asi oleks “karm aga õiglane” aga kas te päriselt tahaks, et teid valitseks üdini ratsionaalne psühhopaat “ekseli tabeli” abil. Tabeli kus kõik on “pelgalt numbrid” balansis … kas odavam on teatud % “noorte suitsiide” või on odavam psühholoogline kriisiabi? Ja palju palju palju muid küsimusi.
Ma arvasin, et umbes nii see käibki…
Lõhmuse JUTT on muidugi ilus, aga:
-
LHV kontorid on millegipärast lahti vaid 9-17 tööpäevadel - millegipärast ta pole veel vallandanud neid töötajaid, kes ei taha väljaspool neid aegu teenust pakkuda
-
üldine kogemus on see, et lisapingutus tööl, eriti väljaspool tööaega, ei saa tasustatud, vaid toob hoopis komplikatsioone, kehtib eriti Eesti kohta (läänes pigem vaid suurfirmades).
Seda Excelit saab tuunida, näiteks, et inimesi ei tohi meelega tappa jne…
Siis elaks küll sellises ühiskonnas.
Ma olen aru saanud, et Hiinas viimasel ajal midagi sellist üritataksegi?
Kristen Michal on mitmeid kordi öelnud, et Läti uus peaminister on kremlimeelne ja täidab Kremlist tulevaid juhiseid.
Valitsus tahab lõpetada Eestis sündinud laste hallipassi süsteemi
Eelnõu kohaselt saab edaspidi Eesti kodakondsuse Eestis sündinud ja siin elav kodakondsuseta laps, kui vähemalt üks tema vanematest on elanud Eestis elamisloa alusel vähemalt viis aastat ja teine vanem elab samuti Eestis seaduslikul alusel.
WTF see nüüd on? Kas sellel valitsusel on mandaat Eesti rahvusriigi lõpetamiseks? 10% valijate toetusega erakond paneb pillid kokku ja kustutab tuled.
Ega siin muu ei aita, kui järgmine valitsus peab selle kodakondsuse-muudatuse tagasi pöörama, kui vasakpoolne Reformierakond selle läbi surub.
Hallide passide omanikud on tegelikult venemaa kodanikud, kes pole lihtsalt vene passi ametlikult välja võtnud (me ei tea kui paljudel halli passi omanikel on juba salajane vene pass). Aga suhtuma peaks hallipassivantidesse kui venemaa kodanikesse, tegelikult. Venemaa annab neile oma passi lihtsustatud korras, ehk automaatselt.
Seal err uudises on veel huvitavat
Muudatuste tulemusel antakse EL-i kodaniku perekonnaliikmele tähtajaline elamisõigus viieks aastaks
Kas ma saan õigesti aru, et tuleb kuskilt keegi Eestisse, abiellub siin kohalikuga, saab selle läbi EL kodanikuks ja selle tulemusel saab kogu tema suguvõsa soovi korral elamisloa ja võib rahumeeli siia kolida, et siis siia jäädagi, sest pikaajalise elamisloa saab taodelda peale 5 aastat tähtajalise elamisloaga siin elamist.
Reformipartei tahab, et nende populaarsus jääks rahvaküsitlustes alla 8%. Ju siis.
Veel midagi, et see oleks alla 7% või 6%? Annab mõelda, aga küll nad selle välja mõtlevad.