Kristen Michali valitsus - head ja vead

… kas see on möistlik, nähtub bilansist, mis EUst saadud vs. makstud… kas pole?

8,1% pealt 24% peale oleks päris ränk tõus tõesti.

Aaaga nagu vanemad olijad ehk mäletavad ka vanal heal Ansipi ajal 18% pealt 20% peale tõstetud käibemaks pidi olema ajutine nähtus, mis peale masu tagasipööratakse.

3 Likes

Eurodirektiiv näeb ette eesmärgid. Nüüd selgub, et ebarealistlikud.
Praegu õpetatakse sigu lendama.
Sead punnivad vastu.

2 Likes

Kus neid klassikalisi prügimägesid enam kerkimas on? Prügi läheb sorteerimisele ja peaaegu kõik kas läheb taaskasutusse, põletamisele või siis pinnase täitematerjaliks (ehitusjäätmed). Vähemalt Tallinna piirkonnas peaks see nii olema.
Varsti leitakse kindlasti tee, kuidas Pääsküla suletud ja kaetud prügihunnik ära veetakse ja ära sorteeritakse.
Kõik ohtlik keemia ja muu säärane kraam (batareid) kogutakse kokku ja siis pannakse see “õnnetuse korras” põlema.

Vat kõik ei ole raha eest oma vabadusest valmis loobuma … eks mõned jah on

Aga mõni meist siin pole kursis, et Iru jäätmepõletusjaam vaevleb kroonilises prügi puuduses, prügi tuuakse laevadega sisse

1 Like

Paikres mägi kasvab kenasti, niiet ma pigem kahtlustaks siin mingit rohetoetusskeemi prügipuuduse asemel.

Umbes nii nagu meil mahasaetud puust saab peale pelletiks tegemist välismaal rohekütus.

3 Likes

Kindlates kätes valitsus ja Reformierakond.
Valitsusliidu koondtoetus langes rekordmadalale 12 protsendile

5 Likes

Marssal Gerassimov on kahe aasta jooksul teatanud umbes kuus korda, et Kupjanski linn on järjekordselt Ukraina ikke alt vabastatud. Umbes samapalju teatab isamaaline press järjekordsest (rekordilisest, hoomamatust, seniolematust) valitsuse madalast reitingust.

Mis ajast Emor isamaaline press on?

2 Likes

Millisel bilansi real on meile peale surutud lollustest tingitud kahju?

2 Likes

Meil pole tänavale tulek väga variant, sest sellisel juhul võib naaber tulla meile appi stabiilsust taastama.

3 Likes

Seda need reformierakondlased hirmutavad…
Päris jube mõelda, et meil on hirmuvalitsus, kes hoiab inimesi ja eesti riiki pantvangis.

2 Likes

mul söber tunneb huvi, misasjad nüüd tulevate valimiste järgselt meil ootus on et paremaks muutuvad ja mille arvelt see rahastus toimuma saab… loodan et vastuseid tuleb rodumisi… palun vöimalikult täpselt… väga tänulikuna…

3 Likes

CNN-i staarreporter käis ka Michali renomeed upitamas → https://www.youtube.com/watch?v=JKXft3GBytc

1 Like

Midagi ei muutu paremaks. Lihtsalt praegused valitsejad on olnud silmakirjalikud valetajad ja neist on seetõttu siiber saanud, seega need asendatakse teiste samasuguste silmakirjalike valetajatega, kes tõenäoliselt lasevad Eesti riigi eelarvet samasuguse hooga miinusesse edasi.

3 Likes

Üks on selge, et nii nagu viimased 5 aastat oleme näinud, siis praeguse seltskonnaga pole isegi lootust, et tuleks mingid positiivseid muutusi. Ligid ja sutid pole vähemalt minu hinnagul võimelised praeguse muutuva maailmaga kohanema. Need elavad endiselt kuskil 26 aastat taguses ajas aga nii ei saa järgmised 26 aastat enam jätkata. Tänapäeval muutub maail juba kuudega, ja kui meid valitsevad inimesed, kes elavad mentaliteedilt endiselt 26 aasta taguses ajas, siis me riigina ei suudagi muutustega kohaneda

9 Likes

Su sõbral on vaikimisi eeldus, et oravate riigiaadel lihtsalt peab valitsema igavesti, ükski probleem ei ole nende süü ja keegi teine ei saa olla parem.

Kui neist silmaklappidest loobuda, siis näeb vastuseid. Võibolla ei muutu valitsuse vahetusega midagi paremaks. Võibolla muutub. Aga kummagi variandi jaoks ei ole vaja reformierakonda, ilma teieta saab hakkama.

12 Likes

Rääkides ootustest…
Hetkel paistavad olevat ootused sellel, et mingisugusest naljakas-imaginaarsest AI-kaasamise jutust reformarite poliitilises valimiskampaanias loodetakse püüda valimistel kellegi (noorte?) hääli. Kusjuures see AI-jutt on niivõrd seosetu, et raske on sellest sotti saada.
Muidugi igasugused naljakad Kaljulaidide presidendi-spinnid sinna otsa peaksid samuti valijate hääli püüdma?
Täiesti huvitav oleks teada, millega reform veel välja tuleb, et hääli püüda? Ega nad ometigi Michalit välja vahetama ei hakka? Mõne mittebroileri vastu näiteks?

4 Likes

Olgem ausad, vähemalt ligi elab ikka way,way kaugemal kui 26 a tagasi…

2 Likes