Is the EUR 2.7M average Net Profit for 2018 - 20 correct figure? It includes minority interest, without minority interest average Net Profit is 1.65M or 0,55 EUR per share. Is not that more relevant as that's attributable to owners of the parent company?
"Jaak"
Huvitav, et sellest mida kaasatava kapitaliga peale kavatsetakse hakata, pole prospektis sõnagi. Või siis ma ei leidnud.
Correct!
5. PAKKUMISE PÕHJUSED JA TULU KASUTAMINE lk 34-35.
"TauriA""Jaak"
Huvitav, et sellest mida kaasatava kapitaliga peale kavatsetakse hakata, pole prospektis sõnagi. Või siis ma ei leidnud.
Correct!
5. PAKKUMISE PÕHJUSED JA TULU KASUTAMINE lk 34-35.
Tänan, leitud.
E191306P
Henri can give you later more precise answer. But with my own words. Hepsor has been using principle - first scale then profit. With new money Hepsor can change capital structure more effective. In Hepsor`s case group consolidated net profit is describing in a better way company than what is attributable to owners of the parent company. Historical diffrences can be found from reports.
Why consolidated net profit is more important?
Cause there is a lot of power on balance sheet. The plots and projects are accounted at acquisition cost. That is significantly lower than actual market prices.
Henri can give you later more precise answer. But with my own words. Hepsor has been using principle - first scale then profit. With new money Hepsor can change capital structure more effective. In Hepsor`s case group consolidated net profit is describing in a better way company than what is attributable to owners of the parent company. Historical diffrences can be found from reports.
Why consolidated net profit is more important?
Cause there is a lot of power on balance sheet. The plots and projects are accounted at acquisition cost. That is significantly lower than actual market prices.
Märkisin üle 500
"277025"
Märkisin üle 500
Palju loodad saada?
Normaalne Talpsepp tõstatas asjaliku küsimuse - milleks see kiirustamine? Ja - milleks see “ära mõtle, ütle kohe, muidu saavad kardulad otsa”?
Kui pikk see prosekt oligi, 165lk? Ei ole eelnevale juurde liites normaalne
Kui pikk see prosekt oligi, 165lk? Ei ole eelnevale juurde liites normaalne
Et emitent saaks teada, kas väikeinvestorid märgivad kohe täis või peab veel reklaami tegema?
Muidu kõik märgivad viimasel minutil.
Muidu kõik märgivad viimasel minutil.
Admin - palun üleeelmises vahetada “ö” “a” vastu. Tänan
White Nigga
Sel nii öelda kiirustamisel on kolm põhjust
1) Korraldaja poolne soovitus
2) Hepsoril on ajaga tekkinud partnereid ja investoreid, et see kes tunneb ning teab mida teeb saab otsuse kohe teha ja samas anda võimalus, kes soovivad fänniks tulla ka pardale saada
3) Tehniline takerdus. Oli mõeldud nädal + nädal, aga tehnilistel põhjustel juhtus 3 päeva :(
Sel nii öelda kiirustamisel on kolm põhjust
1) Korraldaja poolne soovitus
2) Hepsoril on ajaga tekkinud partnereid ja investoreid, et see kes tunneb ning teab mida teeb saab otsuse kohe teha ja samas anda võimalus, kes soovivad fänniks tulla ka pardale saada
3) Tehniline takerdus. Oli mõeldud nädal + nädal, aga tehnilistel põhjustel juhtus 3 päeva :(
abesiki
Mis korraldaja selle soovituse põhjuseks toob?
Mis korraldaja selle soovituse põhjuseks toob?
Enne mainisin nt partnereid, fänne.
Ja IPO-del on komme, et alles viimastel päevadel tehakse otsuseid.
Erinevatel osapooltel on suurem selgus IPO käigus mida mingi grupp teeb. Teine variant on mis paljude suuremate IPOde puhul tehakse, et pannakse suur jupp ette lukku v indikatsiooniks aga see pole hea jaeinvestoritele.
Ja IPO-del on komme, et alles viimastel päevadel tehakse otsuseid.
Erinevatel osapooltel on suurem selgus IPO käigus mida mingi grupp teeb. Teine variant on mis paljude suuremate IPOde puhul tehakse, et pannakse suur jupp ette lukku v indikatsiooniks aga see pole hea jaeinvestoritele.
"Grisham""277025"
Märkisin üle 500
Palju loodad saada?
Mul on põhimõte, et investeerin pigem Eesti firmadesse. Kuulasin ka raadiosaates omanike juttu- oli veenev.
Pakuks et tänaseks on juba (kordades) üle märgitud. Võiks olla nagu Funderbeamis, et kui liiga palju märgitakse, pannakse IPO varem kinni ;)
abesiki, veel viimane küsimus
on sul seal pipelines veel midagi lähiajal? :)
on sul seal pipelines veel midagi lähiajal? :)
:D ei
IPO tegemine on räme peavalu, isegi kui vaatad/ toetad kõrvalt. Ja ikka juhtub see 3 päevane periood.
IPO tegemine on räme peavalu, isegi kui vaatad/ toetad kõrvalt. Ja ikka juhtub see 3 päevane periood.
Märkisin ka paarsada aktsiat. Moderast õnnestus esimesel päeval kasumiga välja saada, äkki läheb siin ka õnneks.
Kas kõik peavad lõpuks siin teada andma palju keegi märkis?
tõsisemad tegijad annavad pärast teada vastavalt esimeste päeva tulemustele ikka