Fermi Energia börsile

Ma saan aru, et premoney valuation 13M müüakse teami-isegi pdf-i pole ette näidata?
Või siis peegeldab see väärtus Liive, Kallemetsa lobistamise oskust+paar tuumateadlast....
Mis siis juhtub, kui riik ütleb, et käige metsa oma juraga?Projekt läbi ja turuväärtus 0?
Nojaa aga PDFis on ju kirjas, et järgmise ringi valuation on palju kõrgem :) Suurema lolli teooria.
"kindsigo"
Rail Baltika osas toimus huvitaval kombel küll imeline transformeerumine, et jäigalt selle vastu olnud EKRE hakkas seda päevapealt pooldama, aga


No siin oli ikka pigem natuke teised jõud, mis selle transfo. esile kutsus. Mingi pisike putukas mõne m-iga või EU. Väike vahe on vahel. Nii nagu mina aru saan, on meie valitsusel ka kusagil ikkagi mingi tööandja kes käsa väänab kui vaja :P

"privador"
Ma saan aru, et premoney valuation 13M müüakse teami-isegi pdf-i pole ette näidata?


Täitsa on olemas. Dokumentide sektsioonis on pitch deck olemas:




Infomaterjalide suurem enamus asub ettevõtte kodulehel publikatsioonide sektsioonis, eriti 156 lk. pikk Teostatavusanalüüs väikse moodulreaktori (VMR) sobivusest Eesti energiavarustuse tagamiseks ja kliimaeesmärkide täitmiseks 2030+ (PDF) ja TEOSTATAVUSANALÜÜS VÄIKSE MOODULREAKTORI (VMR) SOBIVUSEST EESTI ENERGIAVARUSTUSE TAGAMISEKS JA KLIIMAEESMÄRKIDE TÄITMISEKS 2030+ OSA II (PDF).
Kampaania suletakse juba 19.02. Kampaania maht tõuseb 2 000 000 EUR peale. Kõigile garanteeritakse 500 EUR ja sealt edasi on pro rata:
On behalf of the team at Fermi Energia, we would like to thank you for the overwhelming interest that you have expressed in our campaign.

As we are aiming to close a maximum funding round of 2.5M Euro from both Funderbeam and external investors, we have decided to increase the proportion that will be offered on Funderbeam to 2M Euro.

We recognise that the current indicated amount already exceeds the new target, which is why we have decided to offer investors the following proposal allocation plan.

For investors who indicated during the private phase, we will be offering the full proposal amount.

For investors who indicated during the public phase, we intend to offer proposals in full up to a limit of Euro 500, while the remainder will be offered on a pro-rata basis.

Furthermore, due to the large oversubscription, we have decided to move the indication deadline to Friday 19th February 2021 at 12:00 EET.
Mis oleks hea listitud benchmark tuumaenergia tootmise vallas? Nt. kas on listitud mõni 100% tuumaenergia tootja?
Hetkel praktiliselt ainult idee tasandil ja nii suure poliitilise riskiga, projekt märgitakse loetud tundide jooksul kolmekordselt üle !? See näitab pigem, et ööpäev läbi huugavast rahatrükikojast väljunud kupüürid on praeguseks ka eestimaale jõudnud.
Kas jäätmetest on ka kuskil midagi konkreetsemat räägitud?
Teise päeva õhtuks on 1332 investorit indikeerinud 3 770 000 EUR ulatuses invsteerimishuvi.

Kampaania avatud Reede lõunani.
Kas keegi teab, millal järgmine kvartali aruanne tuleb ehk millal reaalselt kaubelda saab osakutega?
"ikaldus"
Kas jäätmetest on ka kuskil midagi konkreetsemat räägitud?

Ainult selline idee praegu leitav.
https://fermi.ee/uuring-eesti-geoloogia-voib-olla-tuumajaatmete-loppladustuseks-sobiv/

See jäätmete hulk on üsna pisike mis seal tegelikult tekib.
Maailmapraktikast on teada, et tuumaenergia on odav ja konkurentsivõimeline ainult seni, kuni seda veel sulgema ei pea.
1452 investorit on oma huvi indikeerinud 4 020 000 EUR ulatuses.

Kampaania avatud homme lõunani.
palju õnne korraldajatele ja kõigile pikaajalistele optimistlikele investoritele :D
Jäätmete kohta niipalju, et Eesti peab ka ilma tuumajaamata üsna pea ohtlike jäätmete lõppladestuspaiga rajama praeguse Paldiski vaheladestuspaiga asemele. Tunduks mõistlik, et selleks ajaks oleks mingi seisukoht võetud tuumajaama osas, et kas tuleb ka nende jäätmetega arvestada lõppladestuspaiga rajamisel.
Viimase täispäeva õhtul on seis järgmine:

1537 investorit on huvi indikeerinud 4 310 000 EUR ulatuses.

Homme on kampaanial viimane päev, kuid kampaania sulgub juba lõunapaiku ja kampaania pole avatud tervet päeva.
Vahetult enne kampaania lõppu:

1529 investorit on huvi indikeerinud 4 270 000 EUR ulatuses.
Eile oli rohkem investoreid kui täna? How comes?
"kindsigo"
Eile oli rohkem investoreid kui täna? How comes?

Võisid oma indikatsiooni tagasi võtta või muuta enne kampaania lõppemist.

Kallid kaaskodanikud on oma raskelt teenitud raha peale tänapäeval ikka suisa tigedad. Muid järeldusi ei oskagi nagu teha.