Elagu Kristina!!

jeeeeeeee KULD!!!
Palju õnne Andrus... Väga Tubli!!! Eestile kolmas kuld...
Olümpiakomitee kuulutab välja pankroti varsti! Kolm x 1 000 000 + treeneritele 1,5mlj :)
Hõk! TUBLI! Hõk! Shampus loksub!
Pole sõnu, midagi sellist oodata...
LIHTSALT SUUREPÄRANE !!! PALJU ÕNNE
Soomlased saavad jälle hümni kuulda:)
KULD!!!!!!!! Uskumatu!
yeah props on the winner :)
Elagu Andrus! Pole paha ka Jacki koht - V.:)
Eesti alla kulla rajale ei tule! - vanasõna since 2006
Neid tuleb veel ! Halleluuja ! :D
ajeee.olemas :)
Asjast kah:
Ma mäletan, et vanasti oli Kikul aktsiaid. Aeg-ajalt kuskil aktsiaraamatus ikka paistab. Pro Kapitaliga tal küll eriti hästi ei läinud. Nüüd pidi Tallinnas kuskil uues majas korter olema. Vist hea investeering kui õigel ajal ostis?
Eesti kahekordsed olümpiavõitjad:
PALUSALU
SALUmäe
VeerPALU.
Järgmine Mäeveer??
Noh, tegelikult ju Smingun kah ja keegi oli veel.
Hehe peal esimest medalit sai tibi kullmaitse suhu ja teate ise kuidas naistel rahaga lood on :P
:))))

Tema võimalus tulevikku kindlustada. Arvatavasti on sponsorlepingutest tulev samas suurusjärgus.
http://www.jah.ee/article.php?id=3399143&language=ee&page=1
et siis hr Joala kohta käiks ütlus: Loll aga järjekindel.
Miks on vaja ühe haige inimese heietusi võimendada? Mees ju täiega naudib seda ning mõtleb järjest uusi lollusi välja.