Börsipäev 25. okt - päev algab punases

Praegu ca. 20 inimest chatis, seega enamusel toimib, uurime põhjusi miks teatud kasutajatel siiski ligi ei õnnestu pääseda.
Minul tuli selline teade:
* Kohalik aeg: 19:20:43 25/10/2004 (GMT +03:00). Kokku kasutajaid 19 (max 300).
[LHV CHAT] Juurdepääs keelatud appletile URLilt "http://www.lhv.ee/chat/"!
Graafiku lemmik STEM on täna hoos
Chati esimesed viljad - kasutaja Fun küsis McAfee (MFE) straddle kohta ja see tundub päris hea plaan.

Ettevõte tuleb tulemustega neljapäeval pärast sulgemist ning peaks olema päris korralik liikuja. Kasutada siis 22.5 strike'i, aktsia kaupleb üsna selle juures.
celera ja teised,

Chati parooliprobleemide korral soovitan esimese liigutusena vahetada LHV kasutaja parool SIIN. Selle peale toimub ka Chati süsteemi parooli sünkroniseerimine. Üheks probleemide allikaks võib olla näiteks asjaolu, et LHV veebilahenduse puhul on kasutaja parool tõstutundetu, kuid Chati süsteemi puhul tõstutundlik (eristatakse suuri ja väikeseid tähti).

stocker,

Mis browserit kasutad?

jinx6,

Kasutad ilmselt Internet Explorerit.. java console ja java logging tegelikult java toimimist eriti ei mõjuta. See rist üleval vasakus servas vihjab ikkagi sellele, nagu oleks kogu java välja lülitatud. Samas kui Trader toimib, on asi muidugi imelik. Mis olukord valitseb su arvutis Control Panel > Java Plug-in > Browser all? Muidugi võid vaadata ka, mida öeldakse Chati avamise ürituse puhul Browseris Tools > Sun Java Console all.
jyri, Control Panelis on märgitud IE, mida tõepoolest ka kasutan.
Chati avamise logi on selline, interpreteerida kahjuks ei oska:

java.lang.NullPointerException

at sun.plugin.net.proxy.PluginProxyManager.getProxyInfo(Unknown Source)

at sun.plugin.net.protocol.http.HttpURLConnection.connectSetup(Unknown Source)

at sun.plugin.net.protocol.http.HttpURLConnection.connect(Unknown Source)

at sun.plugin.net.protocol.http.HttpURLConnection.getInputStream(Unknown Source)

at sun.plugin.net.protocol.http.HttpUtils.followRedirects(Unknown Source)

at sun.plugin.cache.CachedJarLoader.isUpToDate(Unknown Source)

at sun.plugin.cache.CachedJarLoader.loadFromCache(Unknown Source)

at sun.plugin.cache.CachedJarLoader.load(Unknown Source)

at sun.plugin.cache.JarCache.get(Unknown Source)

at sun.plugin.net.protocol.jar.CachedJarURLConnection.connect(Unknown Source)

at sun.plugin.net.protocol.jar.CachedJarURLConnection.getJarFile(Unknown Source)

at sun.misc.URLClassPath$JarLoader.getJarFile(Unknown Source)

at sun.misc.URLClassPath$JarLoader.(Unknown Source)

at sun.misc.URLClassPath$3.run(Unknown Source)

at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)

at sun.misc.URLClassPath.getLoader(Unknown Source)

at sun.misc.URLClassPath.getLoader(Unknown Source)

at sun.misc.URLClassPath.getResource(Unknown Source)

at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)

at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)

at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)

at sun.applet.AppletClassLoader.findClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at sun.applet.AppletClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at sun.applet.AppletClassLoader.loadCode(Unknown Source)

at sun.applet.AppletPanel.createApplet(Unknown Source)

at sun.plugin.AppletViewer.createApplet(Unknown Source)

at sun.applet.AppletPanel.runLoader(Unknown Source)

at sun.applet.AppletPanel.run(Unknown Source)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
jinx6,

soovitaks järgmiseid liigutusi:

1. Kontrolli, mis on browseris "Tools > Internet Options > Connections > LAN Settings" all. Kui seal miski asi checkitud, siis võib teoreetiliselt olla miski proxy jama - proovi võimaluse korral ilma proxy'ta.

2. Teise variandina soovitan kontrollida, ega sul ei ole installitud mitu erinevat JDK või JRE versiooni. Igaks juhuks soovitaks kõik "Java 2 blabla" asjad uninstallida, restart teha ning uuesti viimane Java versioon installida - vastavalt vajadustele siis JDK või JRE.
jyri, tänud ideede eest, kontrollida õnnestub vast alles homme, praegu ei riski restartida.
Tiba teine mure. Java alusel töötavate programmide nagu LHV Trader, PowerTrader jms käivitamisel paneb arvuti IE browseri programmi ilusti kinni nagu oleks see nii mõeldudki.

PS! Vana JRE versioooni uninstallisin enne, kui uuema installisisn. Mida teha?
tnx jyri, parooli muutmine tõepoolest aitas
jyri heero
Opera
Huvitav graafik on CBNK. Võibolla on kellelegi kasu. Kuna pennydega ei tegele, ei oska ise sellega midagi ette võtta.
Proovisin praegu ise Opera viimase versiooniga (7.54) ning paistab töötavat. Aga kuidas sa chati täpsemalt avada proovid? Mina toksisin aadressiribale www.lhv.ee, valisin menüüst Foorum > Chat. Selle peale suundub browser aadressile http://www.lhv.ee/chat/index.cfm?nocache=1 ning avab popup akna chati jaoks. Sisestan viimases oma kasutajanime ja parooli ja klikin nuppu Sisse ja olengi sees.
need kes chatis pole - SLABiga kauplemine peatatud.
Kas nii halva prognoosi juures võib arvata, et SLABiga täna kauplema ei hakatagi?
23.35 hakatakse.

kukkumisruumi tublisti, ehk isegi liigub alla $30 taseme.
Siis aktsiatega kinni?
Sõltub kuhu kukub, aga ilmselt kõike ei pane. Kui kukub $28 juurde, siis sealt ehk 30%-50%.
SLAB -20% ja palju õnne kõigile straddle kasutajatele.
SLAB $28 vist tulebki ära.