Wedbush on Musta Reedet jaemüüjate jaoks kokku võtmas niimoodi:
Wedbush discusses channel checks for Black Friday retailers - Wedbush notes with brand appropriate merchandise supported by effective strategic Black Friday promotions, their checks suggest softlines retailers including ARO, GES, GYMB, and PSUN garnered the bulk of consumer traffic with lines at fitting rooms and cash registers. As anticipated, their records suggest retailers employed steeper discounts than last year. They say despite offering select Black Friday specials reflecting more aggressive discounts, they believe CMRG, MW, TLB, and ZUMZ faced mixed consumer interest during the critical launch of the holiday shopping season.
Saksamaa DAX -2.75%
Prantsusmaa CAC 40 -2.53%
Inglismaa FTSE 100 -2.54%
Hispaania IBEX 35 -2.92%
Venemaa MICEX -3.55%
Poola WIG -1.98%
Aasia turud:
Jaapani Nikkei 225 -1.35%
Hong Kongi Hang Seng +1.59%
Hiina Shanghai A (kodumaine) +1.25%
Hiina Shanghai B (välismaine) +3.38%
Lõuna-Korea Kosdaq +0.23%
Tai Set 50 -3.21%
India Sensex 30 -2.78%
2 asja>
1) arvan, et YHOO short makes sense siit
2) pakuks, et dollar nõrgeneb siit järgmise 24h jooksul
1) arvan, et YHOO short makes sense siit
2) pakuks, et dollar nõrgeneb siit järgmise 24h jooksul
rams, noh, graafikute lugemisega saab hakkab. Aga tõepoolest... kui fundamentaalbaasi arvestada, siis on kasiinost tõesti asi kaugel. Kõik on ju väga ratsionaalne ja loomulik. Aktsiad siia-tänna 50%... no problemos. Eriti meeldib mulle spekulatiivne stuff... tõmbame jooned (fundamentaal ju nagunii ei tööta), mõned jooned veel... kasiinos on ka mõnel automaadil vaid üks kang, rohkem polegi vaja.
Sorri võrdluse eest =)
Sorri võrdluse eest =)
kui indeksid tõusevad, siis liigub prügi kaasa
ja indeksid liiguvad suht kindlaid vahemikke
loomulikult ei ole võimalik teada mitu % mingi aktsia tõuseb, lihtam on öelda ajahetk, millal asi murdub
mitte ette ennustada , vaid natuke järgi , kui pole veel hilja seda kasutada müügiks või ostuks
ja indeksid liiguvad suht kindlaid vahemikke
loomulikult ei ole võimalik teada mitu % mingi aktsia tõuseb, lihtam on öelda ajahetk, millal asi murdub
mitte ette ennustada , vaid natuke järgi , kui pole veel hilja seda kasutada müügiks või ostuks
damn, minu jooned tänast börsipäeva alguse kukkumist ette ei ennustanud. Oleks pidanud ikka täringud välja otsima või vanaisa põrna vaatama. Elagu "cool aid"!
October Construction Spending -1.2% vs -1.0% consensus
November ISM Manufacturing 36.2 vs 37.0 consensus, prior 38.9
November ISM Manufacturing 36.2 vs 37.0 consensus, prior 38.9
Proovisin veidi DIG-d $28.70 pealt, sihiks $29.50.
f f
ma juba mainisin qqqq puhul ülemisest vastupanu diagonaalist, tee silmad lahti
ja ära plõksi!
ma juba mainisin qqqq puhul ülemisest vastupanu diagonaalist, tee silmad lahti
ja ära plõksi!
rams- anger managment äkki oleks abiks?
Niikaua kui nafta ei suuda jalgu alla saada, ei hakka midagi siin turul ülespoole liikuma...
ja nafta teeb uue põhja 1-2 päeva jooksul.
ja nafta teeb uue põhja 1-2 päeva jooksul.
ning koos naftaga tuleb ka E/U põhjadele
Anna Liisa
Miks sa seda nafta hinda oluliseks pead? Mulle tundub, et sellel tasemel ei huvita nafta hind enam kedagi.
Miks sa seda nafta hinda oluliseks pead? Mulle tundub, et sellel tasemel ei huvita nafta hind enam kedagi.
Anna Liisa
Millega see nafta uus põhi põhjendatud? Nafta hind tundud turule oluline küll.
Millega see nafta uus põhi põhjendatud? Nafta hind tundud turule oluline küll.
Nafta hind 7% kukkunud, aga lennufirmade hinnad miinuses. Nafta 150 juures oleks lennufirmad kõvas plussis olnud.
Jep, nii kaua, kuni nafta hind tõusule ei pööra, ei saa me rääkida ka lennu- ega transpordifirmade tähelennust.
Loodan, et jyriado tegi nalja.
Kui naftahind on tõusutrendis, siis on majandus ok - turud tõusevad, kui langustrendis, siis on tavaliselt turgudel suur lehk sees ja on vaja õhku välja lasta, see õhk siiani püsib seal ning enne täielikku collapse siin midagi ei muutu. Tegelik kapitulatsioon on veel toimumata!
Miks naftahind mõjutab USA aktsiaturge? sest SPX on esindatud enamus naftafirmasid ja nende hulk ei jää mitte teps väikseks selles indeksis. Pluss veel rehatraderi toodud lennufirmad. jms.
Miks naftahind mõjutab USA aktsiaturge? sest SPX on esindatud enamus naftafirmasid ja nende hulk ei jää mitte teps väikseks selles indeksis. Pluss veel rehatraderi toodud lennufirmad. jms.
Nafta tarbimine (nõudlus) näitab küll majanduse arengu suunda, aga kui nafta hind on üle 81-82 dollari, siis on see lennufirmadele pigem luigelennuks, sest pole kasumit, mida investeerida või ollakse lausa kahjumis. Praeguse hinna juures loksub lennufirmade hind pigem indeksite tuules, mitte nafta.
Njah, jälgin seaduspärasusi ning TA-d muu mind ei koti, fundamentaali ei kauple, see tuleb peale TAd.
Kõik FA fännid, pliis ärge nüüd mind maha tehke!!!
Kõik FA fännid, pliis ärge nüüd mind maha tehke!!!