Kus see probleem on täpsemalt?
Võtame näiteks selle: Uuring: ettevõtja on palgatöötajast õnnelikum.
Sisukas. Teaduslik. Võimas. - Need on sõnad, mis kirjeldavad mu tundeid, kui seda "uuringut" loen.
Neid uuringuid võiks nimetada kuidagi teisiti: urineeringud.
Sisukas. Teaduslik. Võimas. - Need on sõnad, mis kirjeldavad mu tundeid, kui seda "uuringut" loen.
Neid uuringuid võiks nimetada kuidagi teisiti: urineeringud.
Ma ei jaksa enam,
kalllis Delfi debiilkirjanik, kes ei julge oma nime sellele soperdisele alla panna, usu mind, valestardis ei ole midagi skandaalset (pahandavat, häbistavat, kõmulist). Raiu see oma lolli pea sisse.
SKANDAAL ÕHUS: Vettel tegi Suzukas valestardi?
kallis Õhtulehe debiilkirjatsura, draama on eesti keeles on tõsise sisuga näidend, vapustav sündmus. Küsimuses, konkursis, kel on kõige ilusam, ei ole miskit dramat, ei ole olnud ja ei saa kunagi olema. Raiu see oma debiiliku kolba sisse.
KOSTÜÜMIDRAAMA: kellel kõige kaunim?
kalllis Delfi debiilkirjanik, kes ei julge oma nime sellele soperdisele alla panna, usu mind, valestardis ei ole midagi skandaalset (pahandavat, häbistavat, kõmulist). Raiu see oma lolli pea sisse.
SKANDAAL ÕHUS: Vettel tegi Suzukas valestardi?
kallis Õhtulehe debiilkirjatsura, draama on eesti keeles on tõsise sisuga näidend, vapustav sündmus. Küsimuses, konkursis, kel on kõige ilusam, ei ole miskit dramat, ei ole olnud ja ei saa kunagi olema. Raiu see oma debiiliku kolba sisse.
KOSTÜÜMIDRAAMA: kellel kõige kaunim?
HAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHA!!!1!1!!!!!11üksüks1!!1!!!
priitp loeb õhtulehte! Said lobotoomia sooduskupongi ja otsustasid majanduslikult mõtleva inimesena ära kasutada?
priitp loeb õhtulehte! Said lobotoomia sooduskupongi ja otsustasid majanduslikult mõtleva inimesena ära kasutada?
Hah,
muidugi loen, kas suitsetamine oleks pea puhastamiseks ja mõtete mujalesuunamiseks parem? Seda ma muidugi teen ka...
muidugi loen, kas suitsetamine oleks pea puhastamiseks ja mõtete mujalesuunamiseks parem? Seda ma muidugi teen ka...
Ma arvan, et enamus snoobidest loeb tegelikult Õhtulehte ;)
Tuletaks meelde kohe kirjandusklassikut Nossovit (tema kirjutatud oli ka börsi toimimise lihtsustatud kirjeldus, mis kunagi ammu pikka aega LHV lehel rippus), kes nentis, et ega siis "Lollide Ajalehte" keegi sellepärast osta, et ennast lolliks peab. Inimesed lihtsalt tahavad teada, mida lollidele kirjutatakse.
Huvitav, et sellistele brownnosinguga tegelevatele "juhtkirjadele" ei taha autor kuidagi oma nime alla kirjutada
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/juhtkiri-kiiruseuletajatele-trahvi-juba-esimesest-kilomeetrist.d?id=33823117
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/juhtkiri-kiiruseuletajatele-trahvi-juba-esimesest-kilomeetrist.d?id=33823117
Oot kas äp rumalus on ka nüüd siin teemas või on neil endiselt see eraldi thread?
Jõudsin paberlehe 2. lk-ni ja seal on kirjas, et Vanhaneni süüdistatakse Nuorisosaeaetioe fondi kaudu rahastamise sebimises oma kampaaniale. Nuorisosaeaetioe? See on muidu soome k. Nuorisosäätiö. Ajud on/off?
Seal samas kõrval näib K.Krjutškova võtvat suu ammuli vastu kogu jutu mida
proks suudab maadevahetuse asjas genereerida.
Vist ei viitsigi eriti edasi lapata tänast lehte.
Jõudsin paberlehe 2. lk-ni ja seal on kirjas, et Vanhaneni süüdistatakse Nuorisosaeaetioe fondi kaudu rahastamise sebimises oma kampaaniale. Nuorisosaeaetioe? See on muidu soome k. Nuorisosäätiö. Ajud on/off?
Seal samas kõrval näib K.Krjutškova võtvat suu ammuli vastu kogu jutu mida
proks suudab maadevahetuse asjas genereerida.
Vist ei viitsigi eriti edasi lapata tänast lehte.
Meeldetuletus ammusest ajast, et kui kellegil vajadus hea huumori järgi mida ajakirjandus toodab siis on selleks kohe oma sait olemas http://failblog.org/tag/probably-bad-news/
Kasekamp: Obama tervishoiureform tekitab teeparteilastes viha
"Kvaliteetleht" võiks ju natuke teemat vallata, eks?
Tea Party movement
Paar suunavat viidet:
Not to be confused with Boston Tea Party (political party).
The name "Tea Party" echoes the Boston Tea Party, a 1773 incident when colonists destroyed British tea rather than paying what they considered a tax that violated their right to "No Taxation without Representation.
"Kvaliteetleht" võiks ju natuke teemat vallata, eks?
Tea Party movement
Paar suunavat viidet:
Not to be confused with Boston Tea Party (political party).
The name "Tea Party" echoes the Boston Tea Party, a 1773 incident when colonists destroyed British tea rather than paying what they considered a tax that violated their right to "No Taxation without Representation.
Ajakirjanikud lahmivad mitte ainult selle pärast, et see müüb. Lihtsale ajakirjanikule on klikkide arv küll oluline, aga mitte kõige tähtsam. Kõige tähtsam on puhas ego-väljendus, võimalus tuhandetele lugejatele midagi öelda, mis ajakirjaniku arvates on õige. Iseenesest teeme me seda sama siin foorumis ka.
Möönan, et Äripäeva ajakirjanikuna kirjutasin mõne kolumni puhtalt selle pärast, et provotseerida. See polnud minust ilus. (Häbenen)
Möönan, et Äripäeva ajakirjanikuna kirjutasin mõne kolumni puhtalt selle pärast, et provotseerida. See polnud minust ilus. (Häbenen)
Uraani Golkonda , täiesti nõus ja nii ongi õige, et ajakirjanik sedasi oma ego väljendab.
Aga kui selle ego väljendamisega kaasneb arusaamatu sisu, faktide segi ajamine ja hunnik kirjavigu, siis teeb see ju kirjutajale endale karuteene. Või see oligi eesmärk, nagu keskerakondlikul poliitikul, et las pritsib kasvõi sulasitta, peaasi et pildil püsiks?
Aga kui selle ego väljendamisega kaasneb arusaamatu sisu, faktide segi ajamine ja hunnik kirjavigu, siis teeb see ju kirjutajale endale karuteene. Või see oligi eesmärk, nagu keskerakondlikul poliitikul, et las pritsib kasvõi sulasitta, peaasi et pildil püsiks?
Noh... üks võimalus rahuldada tungi "seda mis on õige" on igasugu virtuaalmaailmad, peamiselt arvutimängud. Mängus võid sa minna maja juurde, kus on kari pimpe, visata aknast sisse paar granaati ja siis tõmmata automaadist maha kõik, kes veel elumärke ilmutavad ja "society" tänab sind selle eest, sest see on ÕIGE. Reaalses maailmas, kahjuks, pannakse selle eest vangi, sest riik on väga rangelt reserveerinud õigusemõistmise õiguse ainult enesele ja reageerib väga drakooniliselt, kui keegi kodanikualagatuse korras püüab midagi paremaks teha.
ttrust,
sulasita pritsimisega on see värk, et isik, kes seda parasjagu teeb, arvab oma parimas usus, et kirjutab midagi enneolematult tarka. Keegi ei hakka ju (no erandid välja arvatud) oma nime all meelega jama ajama. Eks iga ajakirjanik ole omas arengus. Kui olen sattunud lugema mõnda oma 7 aastat vana kirjatükki (või ka hilisemat), siis olen häbi pärast punane nagu kirsimari. Ja, kui Allah elupäevi annab, tunnen 7 aasta pärast ilmselt piinlikkust selle pärast, mida praegu teen.
sulasita pritsimisega on see värk, et isik, kes seda parasjagu teeb, arvab oma parimas usus, et kirjutab midagi enneolematult tarka. Keegi ei hakka ju (no erandid välja arvatud) oma nime all meelega jama ajama. Eks iga ajakirjanik ole omas arengus. Kui olen sattunud lugema mõnda oma 7 aastat vana kirjatükki (või ka hilisemat), siis olen häbi pärast punane nagu kirsimari. Ja, kui Allah elupäevi annab, tunnen 7 aasta pärast ilmselt piinlikkust selle pärast, mida praegu teen.
Veetsin praegu tõsiselt lõbusa pooltunni lugedes postitusi, mida ma selle foorumi algusaegadel (2001.a.) siia kirjutanud olen. :P Vaatamata halbadele eelaimdustele midagi väga raju õnneks polnudki; enamus juttu endalegi üllatusena suht adekvaatne (mõned postitused oleksid võinud muidugi olemata olla ;). Võimalik muidugi , et see peaks mind hoopis murelikuks tegema - ikka sama loll, kui 10a tagasi.
Siinkohal toon vaid ajaloolise video ning ei evi mingit natsipropagandat, ent toon http://www.youtube.com/watch?v=7C2d3fWE2P8
Küsimus on selline, et kas me oleme näinud siiani paremat propagandafilmi?
Küsimus on selline, et kas me oleme näinud siiani paremat propagandafilmi?
On küll. Näiteks see. Võiks öelda, et isegi mõõtmatult parem.
Golkonda, sa siin mainisid, et kirjutasid üht-teist lihtsalt sellepärast, et provotseerida. Mina pean sellist käitumist ebaeetiliseks - sa kasutasid seda, et sul oli oma positsiooni tõttu lehepinda käes, lihtsalt egotrippimiseks... :-D
Karum6mm,
ega ma ennast ei õigusta, räägin lihtsalt kuidas ja miks sellised asjad juhtuvad.
Mõnikord tuleb kirjutada arvamuslugu, samas kui endal antud teemal õiget arvamust polegi. Siin on kaks teed: kas süveneda teemasse nii kaua, kuni tekib kindel ja argumeteeritud seisukoht või tulistada puusalt ja vaadata, mis saab. See üle võlli minek toimub tasapisi, aastate jooksul enesekriitika väheneb. Esialgu valdab süütunne, et ei viitsinud süveneda. Aga tasapisi see väheneb ning puusalt tulistamine hakkab meeldima. See on nagu alkoholismiga. Lõpuks muutub see juba vajaduseks, ja siis on asjad hullusti. Ma väga loodan, et mul veel füüsilist sõltuvust välja ei kujunenud, aga see oht varitseb küll. Lõpp sel sõltuvusel tähendab hullumajja sattumist teiste Napoleonide juurde.
Üks tähelepanek, et kui mõni artikkel tundub ajakirjaniku egotripp, siis halvim mõte on kirjutada sõimav kommentaar. See ainult õhutab sõltlast uut veel hullemat kirjatükki kirjutama. Sõimavad kommentaarid tekitavad omamoodi energialaksu, tundub, et oled justkui "valguse rüütel" kurjade ja anonüümsete kommenteerijate keskel, mis ei tule enesekriitika arengule sugugi kaasa.
ega ma ennast ei õigusta, räägin lihtsalt kuidas ja miks sellised asjad juhtuvad.
Mõnikord tuleb kirjutada arvamuslugu, samas kui endal antud teemal õiget arvamust polegi. Siin on kaks teed: kas süveneda teemasse nii kaua, kuni tekib kindel ja argumeteeritud seisukoht või tulistada puusalt ja vaadata, mis saab. See üle võlli minek toimub tasapisi, aastate jooksul enesekriitika väheneb. Esialgu valdab süütunne, et ei viitsinud süveneda. Aga tasapisi see väheneb ning puusalt tulistamine hakkab meeldima. See on nagu alkoholismiga. Lõpuks muutub see juba vajaduseks, ja siis on asjad hullusti. Ma väga loodan, et mul veel füüsilist sõltuvust välja ei kujunenud, aga see oht varitseb küll. Lõpp sel sõltuvusel tähendab hullumajja sattumist teiste Napoleonide juurde.
Üks tähelepanek, et kui mõni artikkel tundub ajakirjaniku egotripp, siis halvim mõte on kirjutada sõimav kommentaar. See ainult õhutab sõltlast uut veel hullemat kirjatükki kirjutama. Sõimavad kommentaarid tekitavad omamoodi energialaksu, tundub, et oled justkui "valguse rüütel" kurjade ja anonüümsete kommenteerijate keskel, mis ei tule enesekriitika arengule sugugi kaasa.