Seda, mida Zelenski on kõik halvasti teinud, oleme siin juba piisavalat lugenud. Osaliselt võib see olla ka tõsi, kuid see teadmine ei vii edasi.
Kirjuta vahelduseks seda, mida tegema peaks? Lihtsalt Zelenski vangi panemine kindlasti midagi paremaks ei muuda, ainult halvemaks.
See artikkel näitab hästi, kuidas siingi foorumis suured isemõtlejad on tegelikutl lihtsalt kasulikud idioodid. Vene trollivabrikust tuleb teema, keerutatakse sotsiaalmeedias ringi ja hopsti postitatakse siia foorumisse.
Tea kas Zelensky oma Dubai villas kah on käinud viimasel ajal?
No küsi Vanaema käest…
Iirimaa toodab ja saadab Venemaale enamuse Venemaa relvastuses kasutatavast alumiiniumist.
Poliitikud eitavad seda, sh täiesti selgeid palja silmaga nähtavaid märke ![]()
Samad vabandused nagu Kaja Kallaselgi - tootmine on vaja kokku panna, inimesed vajavad tööd, kõike ei saa päevapealt peatada, poliitik oli puu otsas …
See, et ungarlaste kiusamine lõpetatakse on muidugi arukas: https://www.delfi.ee/artikkel/120588471/ungari-leppis-ukrainaga-kokku-vahemusrahva-oiguste-asjus-mis-avab-kiievile-tee-el-iga-liitumise-labiraakimisteks aga Poola ärritamine on ikka väga idiootne: https://maailm.postimees.ee/8480534/voloonia-vari-poola-president-soovib-zelenskoilt-riigi-korgeima-autasu-ara-votta
Budanovil polnud kerge Zelenski idiootsust siluda. https://www.polskieradio.pl/395/7784/Artykul/3695494,poland-ukraine-hold-talks-after-upa-naming-row
Venemaa propaganda ja mõjuagendid tegutsemas.
Suurimad solvujad Poolas on Eesti EKREga võrreldav seltskond, keda siis Venemaa ära kasutab.
Kusjuures reaalsuses ei tasu unustada, et võitja kirjutab ajaloo. Kasulik on sellest aru saada ja ära leppida.
Venemaa uudisteagentuurid teatasid järjekordsest majanduslikust kollapsist reaktsioonilise valitsuse all ägavas Ukrainas. Nimelt pole Krimmis juba teist nädalat vabamüügis saadaval bensiini ja kauplustes müüakse kuivaineid ainult ostuloa esitamisel. Samuti on hilinenud pensionide väljamaksmine ja seoses eelnevaga tunduvalt vähenenud poolsaart külastatavate turistide arvukus.
Vaadake, lisavad agentuurid, milleni on viinud imperialismi käsilaste saamatu majanduspoliitika.
Tänase seisuga on Ukraina sõda kestvuselt juba pikem, kui seda oli Esimene Maailmasõda (umbes 1568 päeva, veidi sõltuvalt kes ja kus päevi luges).
Ei ole päris 3 päeva lugu enam…
Taustalugemist (Meduza.io): The war in Ukraine has now lasted 1,568 days — as long as World War I. Here’s what the past tells us about today’s battlefields.
Zalužnõi on jätkuvalt populaarseim, Budanov on ka tipus.
At the same time, only three figures included in the survey have a trust level higher than that of the president:
- Valerii Zaluzhnyi, Ambassador to the United Kingdom, former Commander-in-Chief of the AFU — 73% trust him, 21% do not trust him;
- Kyrylo Budanov, Head of the Office of the President, former Head of the Main Intelligence Directorate of the Ministry of Defense of Ukraine — 70% trust him, 22% do not trust him;
- Robert “Madyar” Brovdi, Commander of the Unmanned Systems Forces of the AFU — 70% trust him, 7% do not trust him.
Meanwhile, the current Commander-in-Chief of the AFU, Oleksandr Syrskyi, is trusted by 52% (36% do not trust him), and Minister of Defense Mykhailo Fedorov is trusted by 50% (21% do not trust him).
Zelenski kangelased: “UPA tegevus Volõõnias oli julm: nad lõid katoliku preestreid risti, vägistasid, rebisid lapsi tükkideks, kastreerisid, lõikasid inimestel keele suust välja ja silmad peast, mõnikord aeti kogu poolakatest külarahvas ühte küüni või kirikusse ja pisteti hoone põlema.” Milline Dostojevski romaani nimitegelane peab olema, et neid üldse austada, rääkimata praegusel ajal poolakate mõnitamisest.
on siin nimekirjas midagi sellist, mida teised slaavlased eelmise sajandi esimese viiekümne aasta jooksul ei teinud? Venelasi poleks vaja mainidagi, aga äkki serblased, tšehhid… poolakad jne. Midagi on neil kõigil natuke geneetiliselt valesti või, siis liigsest kokkupuutest asiaatidega välja arenenud vägivaldsus… vist sloveenid on ainsad päris normaalsed slaavlased, kel pole hinge taga (nii palju) inimsusevastaseid jõledusi kui ülejäänud slaavi rahvastel…
Pole siia see aasta oma nina veel pistnud ja ega siin polegi midagi muutunud. Vanaema teeb ikka usinalt tööd. Paar posti tagasi tegi ta pausi sellise paari nädalase, tea kas sai isandalt tuusiku musta mere äärde?
Siin üks hariv artikkel, mis selgitab venelaste ja Vanaema raevu “bandeeralaste” vastu: Banderofoobia vene teadvuses
Kas keegi seletaks tugitoolikindralile, miks saadetakse iga päev 50 drooni viite erinevasse bensujaama, mida sibulad siis kokku lappima jälle hakkavad - kas ei oleks mõistlikum iga 4 päeva tagant saata ühte kohta 1000 drooni nii et seal kivi kivi peale ei jääks?
5x rohkem ‘nähtavust’ ja hirmu vantidele? 1 tuhande drooni rünnak läheks kirja kui 1 rünnak.
Riskide hajutamine, kui järsku see ühe suure rünnaku objekt eksikombel paremini kaitstud. Täna samas maskvaas lõke, niiet see argument väga vist ei lenda.
Maksimiseerib kahju.
Ukrainian Defense Minister Mykhailo Fedorov:
In the Ministry of Defense, entire clans of corrupt officials have formed. We have to make significant efforts to fight them and remove them.
We conducted polygraph tests; those who refused were immediately dismissed. Everyone who engages in any schemes will go to prison and will not get out.
Katsu aru saada, Vanaema, et maailm ei ole must-valge. Vene Karu käpa alla sattumist ei sooviks mitte kellelegi. Jah, isegi mitte sellistele klõunidele nagu Nazarbajev või kadunud Hussein või kadunud Gadaffi või Bokassa või Idi Amin. Jah, nad on kaabakad ja lurjused ja väärt põrgus põlema aga mitte nii karmi karistust nagu Putini Venemaa okupatsioon. Seda enam, et lurjused-diktaatorid olid ja on ISIKUD, aga Venemaa okupatsiooni all kannataks terve riik ja rahvas. Nii Halb kui Venemaa orjuses… no ütleme, et Pol-Pothi režiim ehk oleks halvem. Aga see on ka erand.
Lurjuste välja vahetamine Veel Suurema Lurjuse ja tema järeltulijate ja lõputu okupatsiooni vastu… Te ise ikka saate aru, mida te soovitate?
Mina Z-d lurjuseks-korruptandiks ei pea, aga OLETADES et ta seda on, ikka parem kui Putin. (Eesti hüpoteetiline analoogia - KE ja Savisaare ainuvõim oleks JUBE aga kindlasti mitte nii JUBE kui Venemaa täiemahuline okupatsioon. Kvaasi-natside ainuvõim ja Heil Helbed oleks JUBE, aga kindlasti mitte nii JUBE kui Venemaa täiemahuline okupatsioon. Nii nagu erinevatel “lõpmatustel” on erinevad võimsused, on erinevatel “halbadel” erinevad “halbduse” võimsused.