Riskijuhtimisest Eestis

Tsitaat sestsamast uudisest:

Savisaar võtab Tallinna finantsriskide juhtimise ise üle
17:12, 4. mai 2004

NB! Lisatud opositsiooni kommentaar.
TALLINN, 04. mai, BNS - Tallinna linnavalitsus kavatseb kolmapäeval vastu võtta määruse, mis vabastab finantsriskide juhtimise komisjoni esimehe kohalt abilinnapea Toomas Vitsuti ning nimetab tema asemele linnapea Edgar Savisaare.

"Nüüd on siis ninasarvik lastud pimedasse portselanipoodi," ütles linnavolikogu Res Publica fraktsiooni esimees Kaupo Reede. "Savisaare nimetamisega komisjoni esimeheks topitakse kinni ka see tilluke ava, miskaudu valgus linna finantsseisule paistis."

Reede sõnul tähendab Savisaare nimetamine seda, et objektiivsest linna riskide hindamisest ei saa nüüd enam juttugi olla.


Varsti vabastab Savisaar kõik abilinnapead jm tegelinskid ning asub ainuisikuliselt linna juhtima...
Ja lõpuks vabastab Savikas ka kõik teetöölised ning hakkab ise tänavatel auke parandama (seda siis lisaks kogu muule linnajuhtimisele). Õhtul hea läbi Raepressi deklareerida, et mis te kuramused vingute, täna parandasin oma kätega Tondi tänaval 2 auku ära, ja kui sama tempoga jätkan, siis aastals 20_ _ on kõik augud Tallinnas prandatud :)
Viimase uuringu kohaselt tegeldakse riskijuhtimisega tõesti vähe, täpsemini vales suunas.

http://www.aripaev.ee/mod/emb/online.html?uud_id=592280&disp=2