PRFoods(PRF1T)

Kuulge, PRFoods ei tooda suuraktsionärilegi midagi. Fond on impersonaalne ning Äimat selgelt PRFoodsi käekäik ei koti. Väikeaktsionär? Lubage naerda, uus aasta võib tulla parem, aga te ei saa siit ka lotovõidu korral sentigi.

Vaadake korraks ajaloolisi tulemusi, intressitaset ning võlakoormust. See ettevõte on sisuliselt võlausaldajate oma, samas ei saa ka nemad oma nõuetes ja nende laekumistes kindlad olla. Välja arvatud ehk Lindebaum et al.

Ainus, milles võib enamvähem kindel olla, on Kasela juhtimistasudes, need olid vist ca 200k per aasta. Ausalt, ei viitsi isegi kontrollida, nii et võin eksida.
Kui 7.12 saab sellest vaese mehe milderist lahti ja majja tuuakse keegi keda firma käekäik natukenegi huvitab - siis võiks hellitada väiksemaid illusioone helgema tuleviku osas
"White Nigga"
:(


Sa IPOst saadik oled paadis?
eih, vahepeal proovisin õnne ja lootsin, aga jah... Niikaua kui juhti välja ei vahetata ei vaata sinnapoole
Ka mina proovisin vahepeal õnne, aga pärast 2019. aasta aktsionäride koosolekut lootus kadus. Mõistsin, et Kaselal on mingi oma varjatud agenda, mille üks eesmärkidest on väikeosanikele kott pähe tõmmata.
Kas kuskil on mõni uudis, mis mul maha magatud..... Miks kalad +/- 10% ujuvad?
Ei olnud mingit uudist. Kuna aktsia likviidsus on väike (nüüd, kui baltikat enam ei ole, siis vast kõige väiksema likviidsusega aktsia meie põhilnimekirjas), siis siuksed kõikumised on ok. See aktsia andis mulle hea õppetunni investeerimise teekonnal. Väljusin selle aasta jaanuaris 70% kahjumiga.
Ja ongi kohaliku tähtsusega Ostap veel kolm aastat pukis. Why not, viimased aastad on ju kooperatiivi nii asjatundlikult juhitud ja bizniz on super hästi läinud
"medal"
Ka mina proovisin vahepeal õnne, aga pärast 2019. aasta aktsionäride koosolekut lootus kadus. Mõistsin, et Kaselal on mingi oma varjatud agenda, mille üks eesmärkidest on väikeosanikele kott pähe tõmmata.


Kas sa suudad välja rehkendada, et kui kõikidele väikeaktsionäridele kott pähe tõmmata siis palju sellest teenib? Ehk et kas on pointi rapsida.
"MSM"
Krt, see Kasela tuleb välja vahetada. Ta meenutab väga Milderit.


Indrek Kasela ei jätka kalatööstuse PRFoods juhina.
Jätsiäri müügist saadud raha and then some on laiaks löödud ja aeg edasi liikuda.
Siin tuleb väikeaktsionäridel hakata tähelepanelikumalt meenutama Baltika börsilt lahkumise kaasust. Enam pole PRF osas vist küsimuseks see, kas seda tehakse, vaid pigem millal seda tehakse.
Kas PRF võlakiri defaultib nüüd?
"tomm_a"
Kas PRF võlakiri defaultib nüüd?


Huvitav, et see paber kaupleb jätkuvalt nii kõrge hinnaga.
Ettevõtte market cap on nõks alla 4 milli kuigi equity omanikel seal aruannete alusel hetkel miskit saada poleks.

Võla poolel on samasugune huumor. Võlakiri on "tagatud", aga kui paar aruannet läbi lugeda, saab suhteliselt kiiresti aru, et ainus viis need instrumendid 3 kuu (01/2025) pärast lunastada on immateriaalse vara realiseerimine, mis on sisuliselt kogu bilanss oma 15m eurose "väärtusega". Igaüks võib ise arvata, palju selle eest reaalselt saaks.

Ühesõnaga kui PlusPlus AS ja P42 (Inclusion OÜ) proovivad kogu hingest saneerimist mängida olukorras, kus see pole nagunii reaalne, siis PRFoods just saneerimisse lähima paari kuu jooksul peaks jõudma kuna muudmoodi siit edasi ei lähe. Nende juures oleks saneerimine muidugi tervitatav areng kuna annaks veel võimaluse äritegevuse paika loksutamiseks.

Aktsia ja võlakirja hinnad saneerimise trajektoori ei paista liiga palju ootavat...
Aga miks peaks, sisiliselt on see nagu erabiness ja aruanded asjad nagu lihtsalt paberid börsile esitamiseks, ilma mingi sisulise sisuta, kus tihti lahtrid 1+1 =2 kokku ei anna.
Eesti kalatööstus PRFoods hoiatab investoreid, et ei suuda täies ulatuses võlga tagasi maksta

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120333321/eesti-kalatoostus-prfoods-hoiatab-investoreid-et-ei-suuda-taies-ulatuses-volga-tagasi-maksta
Jätan siia ka algallikad:
https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=b4849ecebbb3256cfe9dc3d36d0755d64&lang=et&src=listed
https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=b29dec147c24ca7478d0662e63cf45bfd&lang=et&src=notices
Jääb arusaamatuks, mida see Kasela viimasel aastal niii valesti tegi.
"MSM"
Jääb arusaamatuks, mida see Kasela viimasel aastal niii valesti tegi.


Õigem oleks küsida, mida ta hoopis viimase 7+ aasta jooksu teinud on, see ikaldus ei saabunud siia viimase aastaga.
Kõrvalt vaadates tundus, et Kasela tegeles rohkem kultuuriga.