Micron Tecnology (MU)

Ma siiani olen arvanud et need järsud liikumised tulevad mingitest optioni tehingutest aga ilmselt ma eksin

Ma olen ka kogu aeg arvanud, et need on tõelised, seetõttu olen ma neid sihilikult püüda proovinud. Täna siis esimest korda ”näkkas”.

$MU Q1’26 Earnings Highlights

:small_blue_diamond: Revenue: $13.64B (Est. $12.95B)
:small_blue_diamond: Adj. EPS: $4.78 (Est. $3.95)

Guidance (Q2’26):
:small_blue_diamond: Adj. Revenue: $18.3B–$19.1B (Mid ~$18.7B; Est. $14.38B)
:small_blue_diamond: Non GAAP EPS: $8.42 ± $0.20 (Est. $4.71)

Guidance 23% üle ootuste, EPS 2x üle.

Riistvara poolelt pole jätkuvalt AI aeglustumist näha, jõuaks ka betoon ja elekter järgi.

1 Like

MU ralli võib väga järsku otsa saada.

Kui see kodanik tõesti teab midagi, mida me ei oska veel hoomata, siis peaks QQQ veel kõva ralli tegema see aasta.

Micron Technology Director, Liu Teyin

Siin on parem pilt.

Benzinga via Finviz

LHV kirjutab, et Micron oli aprillis LHV investorite poolt top3 müüdud aktsia.

Ise ka juurdlen, kas ja mis tasemelt peaks müüma. Seega kas keegi on teinud researchi või omab mõtestatud arvamust, mis võiks olla Microni EPS aastatel 2028-2031?

2 Likes

Mõtlemisainet … “ega loodus tühja kohta salli” või kuidagi nii :slight_smile:

Corsair DDR5 RAM … memory chips from China
China’s CXMT expects revenue to surge …

Täna päike paistab. :slight_smile:

CXMT on tänaseks jah juba arvestatav mälutootja, aga võimsust kasvatavad niipalju ja nii kiiresti kui vähegi võimalik ka kolm suurtootjat. HBM osas ei ole hiinlased veel niipea võimelisd konkurendiks kvalifitseeruma, vähemalt välisturgudel.

Kui CXMT IPO tuleb, eks näeb, kui suur mõju tal turule laiemalt olema saab.

1 Like

MU SNDK CXMT

Apple seeks approval to buy chips from blacklisted Chinese company, FT reports

Samas, miks admin ja Pelosi :sunglasses: panustavad Intel’ile INTL? Seosetu.