Micron Tecnology (MU)

Karud ei ole üldsegi mõeldud halvustavalt. Ära pane pahaks, aga sa tundud rohkem klaas pool tühi tüüpi inimene :)

Kaubandussõda puudutavad negatiivsed arengud on vist juba priced in. Calli ajal mainiti, et $40M väärtuses Huawei spetsiifilist kraami kirjutati korstnasse, mis praeguseks lõdvendatud piirangutega ilmselt lõpuks maha müüdi.

Korea ja Jaapani vahelised pinged võivad osutuda väga oluliseks. Jaapanil on chipmaking kemikaalide osas monopol. Halvimal juhul pannakse SK Hynixi ja Samsungi tehased lihtsalt kinni, kuna mujalt neid kemikaale ei saa ja nende säilivusaeg ei ole väga pikk.

Inventory kohapealt ma sain aru nii, et Micron läheb üle teisele NAND tehnoloogiale ja üleminekuperioodil output väheneb ja kasutatakse rohkem kogunenud inventory. Kui palju kogu inventoryst on NAND ja kui palju DRAM ei tea.

Uus high tuleb ehk... novembris?