ei ikka sinusuguseid, kes halvustavad neid, kel on oma arvamus ja ratsionaalsus nagu sa ise just kirjutad.
MIna vastupidi saan sellest aru, olen elanud nii väikelinnas, Kalamajas kui äärelinnas, igal kohal on oma plussid ja miinused, aga sinu trauma on seotud hoopis auto ostu ja väärarusaamadega, aga see on juba hoopis teine teema. Miks sul selline trauma on, et pead teemaväliselt sellega siia tulema, on omaette küsimus, aga ütlem nii mõndagi.
1 Like