Huvitav, miks arvatakse et kirja teel hääletamine on turvaline ja väljamaal olevad võiks seda kasutada, aga e-hääletus ei ole?
Omnivas aurutatakse ümbrikud lahti ja vaadatakse, kas on õige erakond kirjas.
1 Like