Teatavasti maksavad vist autotöösturid kinni oma töötajate pensionid ja see autotööstuse põhja tiribki. Sinna lähevad ikka rõvedalt suured summad.
Ma pidasin pigem seda silmas, et head ja edasi viivad leiutused ja arendused on tulnud enamasti garaažides ja tagahoovides, mitte suurkorporatsioonide arenduskeskustes. Inimene on loomupoolest ju laisk. Kui prügi niigi sisse lendab, siis miks liigutada?
Kuid leian, et vaielda sellise ebamäärase teema üle pole mõtet ja kindlasti on seda teemat kuskil foorumis juba lahatud.
Kuid leian, et vaielda sellise ebamäärase teema üle pole mõtet ja kindlasti on seda teemat kuskil foorumis juba lahatud.
USA = AUTO Autod on Usas nagu omaette religioon.Keegi ei lase neid pankrotti.Nad korraldavad korjanduse ja iga vaene ameeriklane annab dollari.
Usa loobub enne pesapallist kui autodest.
Usa loobub enne pesapallist kui autodest.
shordiks SPYd siit.
Vōib minna verelaskmiseks.
Ära ütle iial, iial. Kui ameeriklane vaatab, et teiste tootjate poolt loodud autodel on ka rattad all, siis võib ehk tekkida mmingi sädemeke, et miks mulle seda kolakat vaja läheb. Kuid selles õigus, et American Size on väga raske ringi keerata.
O-oh, kaheldakse, kas TARP-ist on ikka kasu.