Börsipäev 6. oktoober

Põhi ei tule lihtsalt nii, et ups põhi tuli, selleks peaks ikka olema mingi indikaator ja kui tulemused hakkavad homsest tulema ja need nii hullud ei ole, siis võib küll mingi põhi tekkima hakkata. Eks see hirm täna turul ka tingitud sellest, et turg ei oota häid tulemusi.
DNA !! natukesega long tunduks ok ..offer 89
BUD on samamoodi oma $70 offerist kõvasti allpool $61.60.
UST ka, kõik huvitavad ..aga DNA meeldib kõige enam ..dk why
Kas on siis veri tänavatel või ei ole? ....Ühesõnaga , kas hakata vaikselt positsioone võtma?
see oleneb natuke horisondist ka ikka, veri on tänavatel ütelus käib rohkem investorite jaoks, mitte treiderite jaoks.
Näete ,põrge juba toimib.Küsimus kas läheb nn tõusunurga gapi täitmiseks?45 min veel aega...
privador, tahaks näha näiteks Tallinna Vee aktsiat -15% päevasiseselt, vot alles siis saaks rääkida ostukohtade olemasolust :)
tõusunurga gapi täitmiseks :D:D:D
krt vist mingi ralli on...
kiiresti paati!
küll sul on alles reageering :)
mida rabatakse?
aapl?
aapl,rimm,c vahet pole eriti,kui homme tuleb +5% turu lüke
finants tundub isegi täna tugev võrreldes muudega, c ja db näit
Päeva lõpp väga tugev, osteti pea kõike:)
Jah vahepeal olime NY -8,97% ja lõpp -5% sisuliselt. Aga no räme miinus siiski :((
Nojah ja Trichet saab taas oma tugitooli mugavalt tagasi istuda. Suudeti USA indeksites 3-4% miinuspäev välja võidelda. What a relief :)
Nu loodame parimat,et ka Balti börs rohelisuses avaneb peale sellist rallit
Bloombergi selles alumises tikkeris oli ainult üks instrument roheline EURIBOR