Börsipäev 4. detsember

palju seda rahvast ühte auku mahub?
:D
Paistab, et neid on veel, aga ei ole kavatsust osta. Hetkel üks asi tundub etem. Või isegi mitu. Afteka käive 5M, see ei liigu saja kiloga ka kuskile.
No kuna sulle AIG meeldib siis pakuks arguse ug-d?
:)
Vaatasin lihtsalt hinnataset, et ehk tuleb AIG secondary siiski veel sel aastal, muud midagi.
No kui mitu siis viska veidi leivapuru siia ka:)
Finantssektoris jätkub üsna tõsine rihma koomale tõmbamine

Citigroup Fourth Quarter 2012 Pre-Tax Charges to Total ~$1 Billion; actions will result in a reduction of more than 11,000 positions.
MCP -d ostnud novembris 6 direktorit 9-sast. Päris enesekindel, kui SEC ka kukil.