Börsipäev 3. märts

Omal ajal pakuti GE-d ka Ukiole kosilaseks vist :)
GE tahab valitsust omale äripartneriks saada
http://www.marketwatch.com/news/story/GE-seeks-government-partnership-new/story.aspx?guid=%7B86C5CF5B%2DD7FA%2D4943%2DA78E%2D7A7055BE0C2F%7D&dist=hplatest
WSJ kirjutas äsja GE CEE exposure'i teemal: Eastern Block on GE's Balance Sheet