Pluss 10 ...30% ja ühtlasi uus ajalooline tipp peaks nüüd olema lihtsalt teostatav.
laama7,
mõned väikeinvestorid võib-olla ju üritavadki,
ainult SUP saab sellest üritusest kasu, kuna tema müügiseinast vaevalt
keegi praegu läbitungida jaksab
mõned väikeinvestorid võib-olla ju üritavadki,
ainult SUP saab sellest üritusest kasu, kuna tema müügiseinast vaevalt
keegi praegu läbitungida jaksab
Paugutada ju võib, aga sellelt tasemelt oluliselt ülespoole pigem mitte.
Kas 0,6% dividenditootlus ja fondiemissiooni teade on tõesti see, mis liigutab aktsiat 10-30% üles?
Kui see nii oleks, siis võiks põhitegevusena pidevalt splittimise/fondiemissiooni ja mikroskoopilise dividendiga jännata ja riiete tootmise ja müügi kuradile saata.
Kui see nii oleks, siis võiks põhitegevusena pidevalt splittimise/fondiemissiooni ja mikroskoopilise dividendiga jännata ja riiete tootmise ja müügi kuradile saata.
suffiks, psühholoogiliselt tundub siis aksia hind ju nii odav!
Baltika piisavalt paks aktsia juba, et sellistest nüanssidest lähtuvate "investorite" tõttu oluliselt oma hinda mõjutada, seega selles lootuses ei soovita küll aktsiat osta, kuna hind on lihtsalt kallis. Aga lõbust ja õigusest oma raha teistele anda, ei saa ju ometi kedagi ilma jätta.
PS! Ei oma ja ei plaani ka homme krabada.
Ausalt ei saa aru miks peaks dividendid üldse aktsia hinda mõjutama kui tegemist on enam-vähem ootustele vastava dividendimaksega. Baltika osas on see enam-vähem nii (20s üle ootuste) ning see, et Baltika kasvufaasis üldse dividende maksab on boonus omaette. Need kes dividendiaktsiat otsivad, peaksid pilgud mujale suunama. Tugev dividendimakse kasvuette puhul tekitaks hoopis kahtlusi edasiste plaanide/kasvuväljavaadete osas.
Tegelikult non-event. Oleks atraktiivselt hinnatud aktsia, kuid karuturu tõttu näiteks hind seisma jäänud, siis võiks fondemissiooni uudise peale spekuleerida, et aktsia "taasavastatakse" ja uut raha liigub peale, aga praegu. HOT !
Jaemüügikasv yoy märtsis +64% (yoy pinnakasv 31 märts +56%)
Jaemüügikasv yoy aprillis +22% (yoy pinnakasv 30 aprill +58%)
Ilmselt kevadkollektsioonide erinev ajastus, ent ikkagi suur vahe.
Eelmisel aastal oli jaemüük aprillis 25% suurem kui märtsis, tänavu 7% väiksem.
Aastane kasv Eestis 50% märtsis, 11% aprillis.
Tundub, et märts oli tõepoolest kõige hullem tarbimiskuu.
Jaemüügikasv yoy aprillis +22% (yoy pinnakasv 30 aprill +58%)
Ilmselt kevadkollektsioonide erinev ajastus, ent ikkagi suur vahe.
Eelmisel aastal oli jaemüük aprillis 25% suurem kui märtsis, tänavu 7% väiksem.
Aastane kasv Eestis 50% märtsis, 11% aprillis.
Tundub, et märts oli tõepoolest kõige hullem tarbimiskuu.
Apranga müügikasv oli samuti aprillis suhteliselt nõrk. Nemad ajasid selle külma ilma kaela.
Baltika tulemused tunduvad jah esmapilgul nõrgemapoolsed.
Baltika tulemused tunduvad jah esmapilgul nõrgemapoolsed.
Kui panna kokku märts ja aprill, ja võrrelda 2006-ga, siis kõik ok - kui aga vaadata neid kuid eraldi, siis oli aprilli langus märgatav. Baltika oleks võinud kommenteerida, kas varajane kevad põhjustas selliseid hüppeliseid numbreid, või kas turg üldisemalt jahenes.
Vaadates Baltika Ikv tulemusi, siis need enam eriti positiivseid emotsioone ei tekita - segmentide ärikasum on võrreldes eelmise aasta sama ajaga päris hea kukkumise teinud. Käive kasvab küll kiiresti, kuid kulud veelgi kiiremini. Aruannetest ei loe täpselt välja, kas kinnisvarast saadud tulu ka segmentide all kajastatakse või mitte.
Langetasime Balti Pro all Baltika soovitust (loe siit...)
Paistab, et Baltika kosus ennast mais, müüginumbrid jäid ainult märtsile alla. Ilmselt Baltikal Venemaal probleeme ei tule, vähemalt praegu veel tunda ei ole. Mis arvate...
Müüginumbrite taastumine on loomulikult meeldiv uudis ja kinnitab veelkord, et Aprilli nõrkus oli tõesti ehk eelkõige külma ilmaga seotud (nagu Apranga mainis). Samas meie nägemuses ei olegi me kahelnud Baltika võimes käivet kasvatada, vaid pigem kasumlikkuses. Ja selle kohta tuleb infot oodata juba Q2 raportini. Q1 kasvas näiteks samuti käive päris korralikult, kuid eelmise aasta lõpus avatud kauplused Venemaal närisid valusalt marginaale...
Baltika veebruari konsolideeritud müügitulu ulatus 67,7 miljoni kroonini
vähenedes eelmise aastaga võrreldes 20%. Veebruari jaemüük kahanes 22%.
Valuutakursside mõju elimineerimisel vähenes jaemüük veebruaris 13%.
Võrreldavate poodide müük vähenes 23%.
vähenedes eelmise aastaga võrreldes 20%. Veebruari jaemüük kahanes 22%.
Valuutakursside mõju elimineerimisel vähenes jaemüük veebruaris 13%.
Võrreldavate poodide müük vähenes 23%.
sidekick, vale foorum :)
1000 Saksamaa rõivastemüüjate nädalamüük (Textilwirtschaft)
Nädal yoy-muutus
16 +17
15 +12
14 +6
13 -2
12 +4
11 -5
10 -2
9 -4
8 -12
7 -5
6 -1
5 +5
4 -5
3 -3
2 -2
1 +18
Nädal yoy-muutus
16 +17
15 +12
14 +6
13 -2
12 +4
11 -5
10 -2
9 -4
8 -12
7 -5
6 -1
5 +5
4 -5
3 -3
2 -2
1 +18
1000 Saksamaa rõivastemüüjate nädalamüük (Textilwirtschaft)
Nädal yoy-muutus (%)
16 +17
15 +12
14 +6
13 -2
12 +4
11 -5
10 -2
9 -4
8 -12
7 -5
6 -1
5 +5
4 -5
3 -3
2 -2
1 +18
Nädal yoy-muutus (%)
16 +17
15 +12
14 +6
13 -2
12 +4
11 -5
10 -2
9 -4
8 -12
7 -5
6 -1
5 +5
4 -5
3 -3
2 -2
1 +18