Anthropic börsile

Tehisintellekti idufirma Anthropic andis esmaspäeval teada, et on esitanud konfidentsiaalse avalduse IPO korraldamiseks USA-s.
https://www.reuters.com/business/ai-giant-anthropic-confidentially-files-us-ipo-2026-06-01/

2 Likes

palun targemate analüüse ja mõtteid. Või kas on üldse vahet kui tegelikult saab ainult osaleda USA intsitutsionaalne investor ja meil on võimalik osta lihtsalt peale listimist?

Üks pilt räägib rohkem kui 1000 sõna.

1 Like

Suurimad aktsionärid on hinnanguliselt Amazon 15-20% ja Google 14-15%. Kaudselt võib osaluse saada ka nende kaudu.

2 Likes

tundub et parim investeering on üldse google-i aktsia. neil on toimiv äri, lisaks on suured osalused lisaks anthropicule ka openais ja spacex-is. ei pea enam indekseid üldse vaatama. lihtsalt google portfelli ja korras

2 Likes