sa ei saa suvalist molu sinna panna, sest ohutus jne, alati võib tulla eriolukordi, erilisi ilmastikuolusi, jutt käis siin ikka enamusest lennuajast, mil on kõik autopiloodi juhtida. Saad aru küll, millest jutt on, aga no rakse on tunnistada.
sa ei saa suvalist molu sinna panna, sest ohutus jne, alati võib tulla eriolukordi, erilisi ilmastikuolusi, jutt käis siin ikka enamusest lennuajast, mil on kõik autopiloodi juhtida. Saad aru küll, millest jutt on, aga no rakse on tunnistada.