Peaminister ikka sõitis kah! ;)
Näitab ja annab kindlasti ühtekuuluvust. Suusasport on ikkagi meie üks rahvussporte!
Huvitav - miks siis avadefileel selges eesti keeles kogu mitmetuhandese rahva ees öeldi, et peaminister ei sõida, kuna harjutab järgmiseks Worldloppeti etapiks?
Piuks, kas ise nägid teda sõitmas või lihtsalt lugesid finišiprotokolle ja unustasid ära, et tal on ka nimekaim?
Piuks, kas ise nägid teda sõitmas või lihtsalt lugesid finišiprotokolle ja unustasid ära, et tal on ka nimekaim?
OhoOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooo. Poliitime sündimas? Valimised lähenemas? Airi Ilissoni parteiline kuuluvus on milline?
savipäts andis enda taskust 1k sportlaste toetuseks :)
irw... kle jah... ei saa midagi halba öelda tema "müügioskusele". Kahju, et see rakendub enamasti väga vales suunas.
Peagi istuvad ka Šmigun ja Veerpalu siin foorumites ja uurivad investeerimisvõimalusi. Ei suusata, ei tee trenni, ei võida medaleid. Rasvuvad ja sahkerdavad kinnisvaraga. Tänu sulle, Edgar.
Peagi istuvad ka Šmigun ja Veerpalu tänutäheks keskerakonnas.
Jah, eelmine kahekordne olümpiavõitja jättis koha vabaks ju ...
See eelmine kahekordne olümpiavõitja oleks võinud oma potensiaaliga Pirita velotreki korda teha või midagi muud ''päriselt'' kasulikku. See et ta läbi poliitika üritas noorte elu paremaks muuta - nii ta vähemalt väitis - ei viinud kahjuks kusagile.
Selles suhtes on Smigunil ja Veerpalul loodetavasti rohkem mõistust peas. Ei tohiks olla eriti keeruline praegu rahasid taha saada, et Otepääle mõni sportimist innustav rajatis juurde ehitada. Ühtlasi saaksid praegused suusatajad endale ka neljanda pensionisamba.
Peaks ennast neile isiklikuks finantsistiks pakkuma:-)
Selles suhtes on Smigunil ja Veerpalul loodetavasti rohkem mõistust peas. Ei tohiks olla eriti keeruline praegu rahasid taha saada, et Otepääle mõni sportimist innustav rajatis juurde ehitada. Ühtlasi saaksid praegused suusatajad endale ka neljanda pensionisamba.
Peaks ennast neile isiklikuks finantsistiks pakkuma:-)
Aga kas kogu see suusaansambel tegutseb 600000kr nimel 4aastat?Sellega kull valja ei tule.Kui vaadata,et Sokk ja Salumae said omalajal majad!Tanapaevased kruntide,majade,korterite hindasi vaadates ei tundu preemia just vaga suur.
Edasiminekuks joudu napib...
Edasiminekuks joudu napib...
Sellepärast Savipäts ju 600000-st EURist räägibki.
see ju siililegi selge et see 600000kr on ainult osa preemiast,tegelikud summad tulevad firmadelt pluss muud poonused.
Kui palju sponsorid meie kuldmedaleid toetavad rahaliselt? Ma ise pakun, et see summa võiks pigem väiksem olla kui EOK või riigi poolt makstav. Arvatavasti on tegu elu lõpuni tasuta kõnedega ja spordilaagrite välja maksmisega. Ei tule meelde, et oleksin muud kuulnud.
Praegune seis kulla võitmise korral:
Riik maksab 600 000
Suusaliit maksab 1 000 000
Sponsorid ??? (alla 1 Mio tõenäoliselt mitte)
P.S. esimesed kaks toetust on maksuvabad
Riik maksab 600 000
Suusaliit maksab 1 000 000
Sponsorid ??? (alla 1 Mio tõenäoliselt mitte)
P.S. esimesed kaks toetust on maksuvabad
sponsoritel on tavaliselt lepingus rahaline boonus tervele meeskonnale(mk etapi võit jne.) mida avalikusele ei räägita plus lisana individuaalne boonus mida avalikult kuulutatakse,vähemalt senini see nii oli vaevalt seda muudetud on!
EMT deklareeris ajakirjanduses, et neil lepingutes auhinna võidu raha sisse kirjutatud ei ole. Et kui nad otsustavad sportlasi premeerida, siis on see eraldi kingitus mitte lepinguga võetud kohustus.
Loogiline oleks kui sportalsed oma võidupreemiaid ka meeskonnaga jagavad, sest eelpool nimetatud toetavad ju kõik vaid sportlast ja treenerit. Ses mõttes on 600000 täpselt piisavalt pisike raha, et selle eest kuu aega puhata. Maja selle eest kohe kindlasti ei saa.
Loogiline oleks kui sportalsed oma võidupreemiaid ka meeskonnaga jagavad, sest eelpool nimetatud toetavad ju kõik vaid sportlast ja treenerit. Ses mõttes on 600000 täpselt piisavalt pisike raha, et selle eest kuu aega puhata. Maja selle eest kohe kindlasti ei saa.
ärgem unustagem tegu on ikkagi preemiaga,iga kuu makstakse palka ka ja mitte miinimumtasu,arvan ma.