Telefoniteenuste puhul pangad autentivad kliendi panga poolt algatatud autentimisega.
Mind huvitaks väga, kas Smart-ID puhul autentimise puhul telefonis näidatud tekst on “jäigalt seotud” autentimise algatajaga, või saab näidata suvalist.
Tekst on jäigalt seotud autentimise algatajaga. Õigemini autentimise algataja poolt SK ID Solutions’i lepingusse kirjutatud autenditava teenuse nime tekstiga.
AGA, ütleme ausalt, näiteks tekst “RIA”, mis sinu mobiilile ilmub ei ütle normaalsele inimesele suht mitte midagi.
Swedi maja tuleks linnavalitsusele anda. Linnavalitsus tahtis ehitada midagi aastaid tgsi. Täna saaks ilmselt madala üüri või hinna ja hiljem võib sinna trammi ka panna.
vahest, et mõni asi jääb kõige muu keskel varju aga oluline märgata üllatuse vältimiseks.
Saksa poliitik: avalikult ei julge seda keegi välja öelda, kuid Venemaa koondab Valgevenesse vägesid
Janar Holm: Kohati võib jääda mulje, et riigikogu ja valitsuse jaoks on lihtsam suurendada riigi tulusid osalt maksude kaudu kui sundida riigiaparaati pidevalt kriitiliselt ja distsiplineeritult hindama, millised kulud on tõesti vajalikud ning jõukohased."
Kristen Michal selles Maalehe intervjuus: Meie DNA on tõhus riik madalama maksukoormaga.
Üks neist peksab segast ja see pole Holm.
Enam ei tahetagi kohe pangaarvet tühjendada kui PIN1 käes.
Nüüd helistatakse sulle, et Teie perearst Aita-Leida Süstal palus teatada, et teie juhiloa nr. AA123123 juurde kuuluv arstitõend aegub 20.12.25. Ah jaa, teil on retsept amlodipiinile läbi saamas, kas seda ikka jätkub või pikendame retsepti? Kas lepime kokku vastuvõtuaja? Sõidate ikka punase Audiga 325XYN? Saame teie auto numbri automaatse tõkkepuu jaoks lisada, saate kohe tasuta parkimismajja sõita.
Või et siis teie kinnistul katastrinumbriga 1234:003:0234 Uugametsa küla Udupea talu maadel on toime pandud metsavargus, aga me kahtlustame, et sellega on seotud teie 17 aastane Cevin isikukoodiga 50902301245. Ja siit juba edasi kuni ohver on pehmeks tehtud. Sest ega petturid ei saa ju selliseid minu isiklikke asju teada…
https://www.postimees.ee/8381873/kelmid-on-kasutanud-eesti-ee-andmeid-petuskeemides?
Milline küsimus siit peaks normaalse inimese heldima panema ja PIN e loopima motiveerima?
Hüvitise/raha saamise “võimalus”
no ma küsisin " normaalse"
Raske on jääda normaalseks, kui “tasuta raha” pakutakse. 20% tootlust. Ga-Ran-Tee-Ri-Tud!!!
Imestan aastaid, kui hea amet on riigikontrollil. Kontrolli erinevaid asju, pea ennast viimase instantsi tõeks absoluutselt kõigis valdkondades, mölise kõigi kallal, kes midagi teevad - ja selle eest makstakse veel palka ka.
ega jah, korruptsiooniga tegelemine on Vanaemale vastumeelt, teiste silmas näeb palki oma silmas ei pindugi.
Hirmus korruptsioon jah, raha on alles. Ei kulutatudki ära. Kui ikka millestki aru ei saa võiks olla vait.
See oli nii Eesti Vabariigis enne Teist Maailmasõda, see oli nii ENSV-s, et raha tuli ametkondades/ministeeriumites aasta lõpuks sirgeks lüüa, muidu võtavad järgmisel aastal eelarvet vähemaks. Kulutati ära kõige totramatel viisidel. Väga tore, et enam nii ei ole.
ega jah, oma semude korruptsiooni kaitseme veremaitse suus, samal ajal teisi kritiseerides…tüüpiline Vanaema
Jutt siin ei ole sellest, kas raha kulutati või ei, vaid selles, et riigieelarve on läbipaistmatu ja vanaema semud kulutavad seda täpselt nii nagu ise soovivad.
Erakordselt kõva peaga isikutele selgitan teist korda: korruptsioon ei ole see, kui raha on alles, korruptsioon on see, kui raha pannakse pihta. Ei jõua ikka kohale? Ei ole mõtet rohkem selgitustele aega raisata, lepin paratamatusega, et mõni tegelane ei saa millestki aru. Funktsionaalne lugemisoskus puudub.
Aga imestan ikka, et selliseid tüüpe on LHV foorumis.
jajah, sinu semud on ju kõik raha pihta pannud, eelarve puudujääk 4,5%, maksud lakke aetud ja ikka pole suudetud kõike ära kantida, osa tuli järgmisesse aastasse lükata.
Riigi majanduses on pupu, aga vanaemad ikka kiidavat takka, kohe näha, et endale tilgub ka midagi, elagu reformi ja ta jüngrid:)
Ega muud üle ei jää, tuleb Riigikontrolli rünnata, see toob puudujäägid välja, segab semude rahakantimist, igaks juhuks süüdista Ukraina juhte ka, saad tähelepanu omadelt mujale.
PS paneb ikka imestama kuidas mõni foorumis teiste korruptsiooni näeb ja riigireeturiteks sõimab, samal ajal kodus toimuvat kiidab takka, silmakirjalik endale ei tundu?
Totter et mitte öelda debiilne jutt. Mõttetu vaielda täielikult segast peksijaga (“ikka pole suudetud kõike ära kantida, osa tuli järgmisesse aastasse lükata”). Riigieelarve keeras tuksi Ratase valitsus, mis headel aastatel reservid laiaks lõi. Tagasi keerata on raskem + objektiivselt mõjusid Covid ja sõda.
Täiesti ogar: Riigikontroll toob välja, et rahad on kulutamata. Oled sa kaine? Ära rohkem peale võta. Korruptsioon - rahad on kulutamata. Ikka väga raske probleem seal kahe kõrva vahel.
Minul pole mingeid semusid. Rahulik pensionär, ühtegi parteisse ei kuulu, va tervemõistuslikku erakonda.