Majade parameetrid on veebilehel välja toodud ning lisame sinna lehe uuendamise käigus informatsiooni. Kuna tehnoloogia areneb kiiresti, siis tegeleme paralleelselt arendustööga, et teha väikemajad energiaefektiivsemaks.
Modernmodular soovib jõuda nullenergiani PUR vahuga soojustamise, konstruktsioonide muutmise ja päikesepaneelide abiga. See kõik on meil täna projekteerimisfaasis ja prototüüpi hakkame valmistama, kui oleme vajalikud arvutused ära teinud. Ventilatsioon on hetkel lahendatud lokaalsete ventväljatõmbe süsteemidega ja värskeõhuklappidega (fresh-klapid). Neid ei ole 3D joonistel näha, aga samas on näha neid valmis moodulitel, mille pildid on täna kodulehel. Vundamendi lahendusi on meil erinevaid , kuhu on võimalik moodulmaja paigaldada. Täpsema info saab mooduli ostmisel.
Modernmodulari omab 47,5% ulatuses Pinska OÜ omanik Marko Pukk ja tänu sellele on meil hea kontroll kogu tootmisahela üle. Selle alla käib majade disain ja tootmine ning majade ehitamine, alates vundamendist ja lõpetades siseviimistlusega.
ehk kasulikum on tootmisest välja võtta raha läbi tootmise
miks nii?
maandate riske?
sellevõrra vähendab see ka turuletoodava väärtust, ehk kokkuvõttes otsite lolle
loll raha on juba turult lahkunud, jäänud on vaid viimased lollide püüdjad
palju edu teile
miks nii?
maandate riske?
sellevõrra vähendab see ka turuletoodava väärtust, ehk kokkuvõttes otsite lolle
loll raha on juba turult lahkunud, jäänud on vaid viimased lollide püüdjad
palju edu teile
Üleval öeldud, majad lähevad Saksa nagu saiad, samas nüüd loen ,et prototüüp valmib. Pole saksas ka peale seda suurt talve rahval raha putkade ostmiseks. Puit ja PUR ei ole olemas head kooslust. Tõhus pur on jäik,puit mängib, pehme pur omadustel nagu vill, miskit ei võida.
Puit ja PUR ei ole olemas head kooslust. Tõhus pur on jäik,puit mängib, pehme pur omadustel nagu vill, miskit ei võida...
Just..... !
samas, kasulikke mötteid pudeneb majatootjale sellest üritusest kuhjaga.. kui oskab ära kasutada, vöib pärast kriisi ja arendustööd uuesti üritada, kui see eesmärk oli..
Just..... !
samas, kasulikke mötteid pudeneb majatootjale sellest üritusest kuhjaga.. kui oskab ära kasutada, vöib pärast kriisi ja arendustööd uuesti üritada, kui see eesmärk oli..
Prototüüp on järgmise põlvkonna väikemajade jaoks, meil on sortiment olemas, majad valmivad ja kliendid ostavad, ka Saksamaal. Nagu öeldud tegeleme arendustööga ning energiaefektiivsuse puhul tuleb arvestada erinevate turgudega. Näiteks Hollandis on PUR-vaht laialt kasutusel, arvestades sealseid kliimatingimusi.
Täpsustuseks, et praegu ja lähiaastatel räägime liginullenergiamajadest ning tehnoloogia arenedes saab liikuda lähemale nullenergiale.
Tootmise tulususel on piirid ees ning tulu saab kasvatada vaid Modernmodular – uute turgude ja ekspordi kaudu, kus tekib suurem lisandväärtus. Võib toota maailma parimat väikemaja, aga kui puudub müügivõrk, siis on sellest vähe kasu.
Täpsustuseks, et praegu ja lähiaastatel räägime liginullenergiamajadest ning tehnoloogia arenedes saab liikuda lähemale nullenergiale.
Tootmise tulususel on piirid ees ning tulu saab kasvatada vaid Modernmodular – uute turgude ja ekspordi kaudu, kus tekib suurem lisandväärtus. Võib toota maailma parimat väikemaja, aga kui puudub müügivõrk, siis on sellest vähe kasu.
Kas on õige?
1) 47,5% osalus kuulub ettevõttele Pinska OÜ, mille ainuomanik on Marko Pukk?
2) Pinska OÜ lahendab tootmisahelaga seotud probleeme, milledeks on majade disainimine, tootmine, ehitamine (vundamendist siseviimistluseni)?
1) 47,5% osalus kuulub ettevõttele Pinska OÜ, mille ainuomanik on Marko Pukk?
2) Pinska OÜ lahendab tootmisahelaga seotud probleeme, milledeks on majade disainimine, tootmine, ehitamine (vundamendist siseviimistluseni)?
"Modernmodular"
....
Modernmodulari omab 47,5% ulatuses Pinska OÜ omanik Marko Pukk ja tänu sellele on meil hea kontroll kogu tootmisahela üle. Selle alla käib majade disain ja tootmine ning majade ehitamine, alates vundamendist ja lõpetades siseviimistlusega.
Marko Pukk on Pinska OÜ kaasomanik, mitte ainuomanik ja talle kuulub ettevõtte kaudu 47,5% Modernmodularist. Hea kontroll kogu tootmisahela üle on Modernmodularil, sealhulgas majade tootmise üle. Disain ja müük on Modernmodulari rida.
Millal "prospekti" näha saab? Jõle palju juttu on, aga enne prospekti pole aru saada, millest täpsemalt (investeerimise vaates). Mh on endiselt vastuseta küsimus, kust see valuatsioonihinnang 4,5m EUR oli tuletatud. Kas see on õiges suurusjärgus?
puhas skämm, riskid investorile, tulud tootjale skeem. Aga no loll pole see, kes küsib, loll on see, kes maksab...
Prospekti avaldame börsisüsteemi kaudu, siis kui börs on andnud IPO-le rohelise tule. Siis saavad avalikuks pakkumise tingimused ning kõik investorite küsimused valuatsiooni ja muu kohta saavad vastuse.
Nagu öeldud, tootmise tulususel on piirid ees ning tulu saab kasvatada vaid Modernmodular – uute turgude ja ekspordi kaudu, kus tekib suurem lisandväärtus. Detailid seletame lahti kui prospekt avalik.
Nagu öeldud, tootmise tulususel on piirid ees ning tulu saab kasvatada vaid Modernmodular – uute turgude ja ekspordi kaudu, kus tekib suurem lisandväärtus. Detailid seletame lahti kui prospekt avalik.
Esimesest teadaandest on peagi möödas 1,5 kuud. Kaua börs otsust langetab? Või on vahepeal börsilemineku plaan vaikselt sahtlisse ära pandud?
ModernModular seekord börsile ei jõua: ModernModular AS-i kauplemisele võtmise menetluse lõpetamine Nasdaq Balti First North turule
Jääme ootama uut tulekut.
Nasdaq Tallinn lõpetas ModernModular AS-lt saadud avalduse alusel kauplemisele võtmise menetluse Nasdaq Balti alternatiivturule First North.
Jääme ootama uut tulekut.
Teatan, et Modernmodular AS esitas Nasdaq Tallinna börsile avalduse, millega soovib lõpetada aktsiate First Northil kauplemisele võtmise menetluse. Börs rahuldas avalduse.
Börsilt saadud konstruktiivne tagasiside ning ettevõtte sisene analüüs viis tulemuseni, et kaalume börsileminekut peale käesoleva majandusaasta lõppu. Edasine plaan sõltub ka väärtpaberituru aktiivsusest. Seni jätkame tooteportfelli arendamist, et kasvatada Modernmodulari väikemajade müüki nii Eestis kui ka välisturgudel.
Börsilt saadud konstruktiivne tagasiside ning ettevõtte sisene analüüs viis tulemuseni, et kaalume börsileminekut peale käesoleva majandusaasta lõppu. Edasine plaan sõltub ka väärtpaberituru aktiivsusest. Seni jätkame tooteportfelli arendamist, et kasvatada Modernmodulari väikemajade müüki nii Eestis kui ka välisturgudel.
Ehk siis börs ütles, et võtke avaldus tagasi, kui ei taha eitavat vastust saada.