Lõhmuse JUTT on muidugi ilus, aga:
-
LHV kontorid on millegipärast lahti vaid 9-17 tööpäevadel - millegipärast ta pole veel vallandanud neid töötajaid, kes ei taha väljaspool neid aegu teenust pakkuda
-
üldine kogemus on see, et lisapingutus tööl, eriti väljaspool tööaega, ei saa tasustatud, vaid toob hoopis komplikatsioone, kehtib eriti Eesti kohta (läänes pigem vaid suurfirmades).