Firma suurosanik ostis veel novembri lõpus hinnaga 15,5-17,5. Nüüd on aga 45% osaluse piir ees. Kui üle selle tahavad osta, siis peavad kõigile pakkumise tegema. Miks mitte $10-ga? See ju hetke turuhind. Iseküsimus, et pakkumist ei pea vastu võtma.
Roth ei ole küll mingi eriline suur analüüsimaja, kuid JMP sarnase sõnumi järel lisab ka Rothi tänane arvamus, et FNDT aktsia on üleliia palju kukkunud, kindlust, et aktsiatrug on sellele väikese likviidsusega aktsiale viimasel ajal liiga teinud ning IT-sektori kulutusi ei ole finantssektoris oluliselt kärbitud. Väike kokkuvõte siia ka Briefingu vahendusel:
FNDT Fundtech: Lower ests reflect financial services slowdown, suggest pullback overdone - Roth (10.80 )
Roth says given their analysis of a potential slowdown in spending in the financial services sector, they believe the recent 37% pullback in shares of FNDT is overdone. While they are adjusting their ests and tgt to reflect more conservative spending on professional services, firm believes upside to their ests exists from regulatory driven spending in Europe. Given its leading position in global payments and an attractive valuation firm reiterates their Buy rating on shares of FNDT.
FNDT Fundtech: Lower ests reflect financial services slowdown, suggest pullback overdone - Roth (10.80 )
Roth says given their analysis of a potential slowdown in spending in the financial services sector, they believe the recent 37% pullback in shares of FNDT is overdone. While they are adjusting their ests and tgt to reflect more conservative spending on professional services, firm believes upside to their ests exists from regulatory driven spending in Europe. Given its leading position in global payments and an attractive valuation firm reiterates their Buy rating on shares of FNDT.
Fundtech Acquires Accountis - Entering the Electronic Invoice Presentment and Payment Business.
IV kvartali tulemused olid üldiselt ootustele vastavad, jäädes prognoositud vahemike keskele. Juhtkonna kõnest hakkas kõrva, et finantssektori probleemid ei ole vähendanud nõudlust Fundtechi toodete järele, nõudlus püsib (mõju iseloomustamiseks ja pankade kulutuste vähenemise osas Fundtechi toodetele, kasutati sõnu "very little" ja "minimal"). Tuleviku suhtes oldi optimistlikult meelestatud (kõlasid väljendid "our business is in excellent shape, we will continue to show good growth in 2008"). Räägiti kahe suure tehingu sõlmimisest 3. ja 4. kvartali lõpus. Troy ja Accountise toodetega kaasnevast positiivsest effektist tulevikus- tootevaliku suurenemisest (Fundtech toodet + uued tooted sümbioos, uued sihtgrupid). Käib aktiivne uute töötajate koolitamine (uute töötajate arv oli vist kahekordistunud viimase 9-kuuga)
4.kvartalil suleti 82 uut diili (rekord) ja uute klientidena lisandus 7 panka.
Joel, mida arvata Fundtechi prognoosidest 2008.aastaks? Mida halba leiad?
4.kvartalil suleti 82 uut diili (rekord) ja uute klientidena lisandus 7 panka.
Joel, mida arvata Fundtechi prognoosidest 2008.aastaks? Mida halba leiad?
Pole veel jõudnud kulude struktuuri võrdlust teha, kuid prognoosid juhtkonna poolt igati head ja investorid võivad öösiti ikka üpriski rahulikult magada. Ettevõttel on kuhjaga tööd, mida näitab ka Iisraeli Tel Avivi kontori töötajate kahekordistamine (kogu tööjõu ca 10%line kasv), mis on ka põhjuseks, miks esimese kvartali müügitulu prognoos oli üle turu ootuste ja kasumiprognoos in-line või pisut alla. Lihtsalt töötajad on esimestel kuudel vähemproduktiivsed. Aasta edenedes aga see negatiivne efekt kaob ära ning aastased prognoosid nii müügitulu kui kasumi osas on ikka päris agressiivsed.
Ettevõte kasvab jätkuvalt 15% aastas ning kaupleb rahaga läbi korrigeerides 16x GAAP (generally accepted accounting principles) ning 10-11x non-GAAP 2008. aasta kasumil. Pole kaugeltki paha...
Ettevõte kasvab jätkuvalt 15% aastas ning kaupleb rahaga läbi korrigeerides 16x GAAP (generally accepted accounting principles) ning 10-11x non-GAAP 2008. aasta kasumil. Pole kaugeltki paha...
Joel - sul fndt 15 bucksiga ikka taskus?
White Nigga. Täpselt nii. Fundtechi võtsin pikaajalise investeeringuna ja kui just ei pea, siis ei müükski neid lähiaastail maha.
Hetkel lisamise mõtteid ei liigu peast läbi?
Tulemused olid ilusad ja minu silmis aktsial ülespoole liikumiseks potentsiaali on. Kuid iga investor peab jälgima, et oma investeerimisdistsipliini ei rikutaks ning ühe (small-cap) aktsia alla liialt suurt osa portfellist ei pandaks. Kel FNDTi kaal portfellis väike, võib seda varianti küll julgelt kaaluda.
Fundtech teatas oma järjekordsed tulemused, Esmapilgul tunduvad täitsa head: Non GAAP EPSi suudeti $0.02 lüüa (0.10 vs 0.08 cns), käive tuli $28.1 mln, mis kasvas 21.1% y-o-y. Samuti tõsteti käibe osas 2008.a prognoose. Täpsemalt võib lugeda siit
BankServ, a leading provider of SaaS banking and payments systems, announced today that GTCR, a majority shareholder of BankServ, has submitted a proposal to acquire Fundtech Ltd. (Nasdaq:FNDT) for $23.33 per share in cash. The proposal has been determined by Fundtech's Board of Directors to constitute a superior offer under their previously announced merger agreement with S1 Corporation. GTCR intends to combine Fundtech and BankServ, creating a world-class leader in the global payments industry.
Under the existing merger agreement with S1, Fundtech is obligated to negotiate in good faith with S1 and its representatives, if requested by S1, during such five business day period regarding any adjustments or modifications proposed by S1 to the terms of the merger agreement with S1. Fundtech's board of directors may then only change its recommendation and terminate the merger agreement with S1 after it again makes the determination after consultation with outside legal counsel and a financial advisor that GTCR's offer continues to be a "Company Superior Offer" (taking into account any adjustments or modifications proposed by S1) and, after consultation with outside legal counsel, that the failure to take action would be reasonably likely to result in a breach of its fiduciary duties under applicable law.