Fundtech (FNDT)

täna megakäive
millest selline tõus +14%
kui vähegi suurem ostuhuvi tekib, siis polegi muud võimalust, kui FNDT-laadsel õhukeselt kaubeldaval aktsial ülespoole õiglasele väärtusele lähemale liikuda... Uudiseid iseeneest ei näe praegu.
Viimasest kommentaarist pea aasta möödas. Täna teeb FNDT üle tüki aja jälle suuremat käivet. 450 tuh. aktsiat on omanikku vahetanud hoobilt. On taustainfot, et kes müümas, kes ostmas?