to: Kristjan
Kui raha eest privaatsust ka ei tohi osta, siis on küll ausalt öeldes suht nigel lugu. Pealegi, Eesti on ju täis toredaid ja heatahtlikke inimesi. Aga see selleks, eks see ole vaadete küsimus.
Aga tundmata Manitskit ja teadmata tema tegevuse konkreetseid põhjusi, siis tundub tõepoolest positiivne kangelane olevat. Muidugi, alati paranoilisena, pean vajalikuks siiski lisada, et igaüks hangib patulunastuse omamoodi.