Daytradingu surm :(

Kuulsin juba aastaid tagasi, et mõni paneb enda eest Metastoqi tööle. Ei ole kunagi seda proovinud, aga programmi kasutamine oleks nagu päevakorrast maha võetud, või mis?
fun
artikli all pidasin silmas teemat kui sellist mitte konkreetselt äripäeva oskusi või puudusi artikli kirjutamisel või tõlkimisel. Mis puudutab ÄP kvaliteeti siis sul jääb alati võimalus lihtsalt mitte seda väljaannet lugeda - keegi ei sunni sind selleks või tee siis ise parem väljaanne . Isiklikult hindan võimalust lugeda emakeeles igapäevaselt ka majandusalaseid uudiseid vaatamata sellele et vahel mõneski küsimusest erinev arusaam. Endal pole aega et kogu aeg netis surfata ja välismaistel saitidelt infot koguda - seega mugav kui keegi vähemalt pool tööd sinu eest ära teeb
Ühinen finantsistiga.
HUvitav oleks teada kuidas staaridel läheb:Fit,Viies,Okob,Pets,Karumõmm ja mõned veel.