BTW, Tõnis H.

Tõnis,
sa loed ridade vahelt päris hästi. Ma oleks tahtnud teie kompanii nägemust tehnoloogia mõjude kohta tegelikult lugeda küll, kuid zuc irooniat oli küssas sees ka jah ei eita.
See ei olnud nüüd küll hea eesti keel vist.
Ega meil vist päris "kompanii arvamust" välja kujunenud ei ole, oleme ikka rohkem individualistid kõik. Pole vist nii suur firma veel, et ta päris oma elu elaks ja omi mõtteid mõtleks.
Ma isiklikult vaatan ehk natuke sotsiaalsema külje pealt seda tehnoloogia arengut (..et see tundub huvitavam teema).
Aga sellel teemal võiks mõtetega mängida küll ka siin foorumis.
BTW, Tõnis H. - kongratulatsioonid! Hakkad ka meheikka jõudma (mis mul küll veel paraku ees seisab)...
Kongratulatsioonid jah Tõnis. Kuuldavasti on peagi põhjust veel.
Kahekordsed kongratulatsioonid!
30 aastat täis ja värske poisslapse (Lukas) isa

Kätlinile ka õnne, jõudu ja tervist.
Ühinen Marguse soovidega & parimat kõigile kolmele!