Möönan et müün seda mõtet hetkel iseendale. Ostsin reedel ettevaatlikult qqq calle.
Igatahes AAPL on Spy a ja o, turu ja nõudluse mõistes väga oluline. Kui hetkel tahta stokki osta ja stok riski võtta, siis mis on esimene huvi?...AAPL ilmselt. Shorte seal ei ole, seal ollakse vaid ja ainult long. Short cover seega välistatud. AAPL on ulme rahamasin...rahavoog. Väärtusaktsia. Ja reedel tehti kogu 150-320 liikumise perioodi suurim käive! See oli kohe avanedes brutaalne bid ja ost. Kui see pole ka veel turu põhi ja siit alla kolistatakse siis on midagi mida ma ei ole veel näinud . Aga kogemuse pealt mis varasemalt on kehtinud, on siit uut supplyd justkui üliraske leida. Lihtsalt pole nagu loogiline. Kui 250 juures hakati AAPL ostma nagu poleks homset aka nõuka aja lõpus poest seebi ostmine hüperinfla vastu või et homme pole enam. Ja nüüd nt. 240 juures jätkuks uus müük. Siis ma ei saaks kohe üldse aru mida turg enam tahab. See oleks nagu Newton III seadus kaotaks relevantsuse. Ja jääb ainult käsi laiutada ning kukalt kratsida. AGA see ei tohiks nii olla
????