Palun lühikest kommentaari
12.00 Saksamaa ZEW indeksid (jaanuar)
kl 12 avaldatud Saksamaa investorite sentimenti kajastavad ZEW indeksid näitasid mõlemad jaanuaris paranemist. Eelkõige oldi optimistlikumad tuleviku väljavaadetes (valge joon), millel põhinev indeks hüppas 6,9 punkti pealt 31,5 punktile (oodati 12,0 punkti). Jooksva olukorra hinnangut kajastav indeks (oranž) kerkis 5,7 punkti pealt 7,1 punktile (oodati 6,2 punkti).
RIMM Macquarie:Time to close out 'BB10 launch trade' as buyout at $20+ unlikely, in our view
CAT võiks ühe punni veel kukkuda.
The Peoria, Ill., construction-machinery maker on Friday said it would write down ERA's value by $580 million, blaming "deliberate, multiyear, coordinated accounting misconduct" that was designed to overstate profit at the unit before the deal. The accounting surprise contributed to the departure of a senior Caterpillar executive, a person familiar with the matter said.
Huvitav, mida JOY selle peale teeb?
The Peoria, Ill., construction-machinery maker on Friday said it would write down ERA's value by $580 million, blaming "deliberate, multiyear, coordinated accounting misconduct" that was designed to overstate profit at the unit before the deal. The accounting surprise contributed to the departure of a senior Caterpillar executive, a person familiar with the matter said.
Huvitav, mida JOY selle peale teeb?
Appaloosa juht David Tepper astus täna Bloombergist läbi, et kinnitada sama seisukohta, mida ta mõni aega CNBC eetris ütles, st et on jätkuvalt aktsiaturgude suhtes väga optimistlikult meelestatud võttes arvesse ajalooliselt odavavaid hinnatasemeid, võlakirjade kallidust, paljude investorite (sh pensionifondide alainvesteeeritust aktsiates), keskpankade likviidsustuge ja kriisi seljatamist Euroopas. Link videole.
Tundub, et Inglise keskpanga veebruari kohtumisel on kaalukauss kaldumas taas võlakirjade ostuprogrammi suurendamise kasuks, kui reedel avaldatav Q4 SKP number liiga negatiivselt üllatab
KING: U.K. 4Q GDP ALMOST CERTAINLY CONSIDERABLY WEAKER THAN 3Q
BANK OF ENGLAND'S MERVYN KING SAYS BOE IS READY TO PROVIDE MORE STIMULUS IF NEEDED
KING: U.K. 4Q GDP ALMOST CERTAINLY CONSIDERABLY WEAKER THAN 3Q
BANK OF ENGLAND'S MERVYN KING SAYS BOE IS READY TO PROVIDE MORE STIMULUS IF NEEDED
Cree prelim $0.32 vs $0.30 Capital IQ Consensus Estimate; revs $346.3 mln vs $331.06 mln Capital IQ Consensus Estimate
Cree sees Q3 $0.30-0.35 vs $0.28 Capital IQ Consensus Estimate; sees revs $325-345 mln vs $322.21 mln Capital IQ Consensus Estimate
CREE oodatust paremad tulemused ja prognoos. Aktsia järelkauplemisel 4% plussis.
Cree sees Q3 $0.30-0.35 vs $0.28 Capital IQ Consensus Estimate; sees revs $325-345 mln vs $322.21 mln Capital IQ Consensus Estimate
CREE oodatust paremad tulemused ja prognoos. Aktsia järelkauplemisel 4% plussis.
Google prelim $10.65 vs $10.56 Capital IQ Consensus Estimate; revs $11.34 bln vs $12.36 bln Consensus
GOOG kauplemas 3,5% plusspoolel, $ 726 kandis.
GOOG kauplemas 3,5% plusspoolel, $ 726 kandis.
IBM prelim $5.39 vs $5.25 Capital IQ Consensus Estimate; revs $29.3 bln vs $29.09 bln Capital IQ Consensus; sees FY13 EPS of at least $16.70 vs $16.63 consensus
IBM kauplemas 4% plusspoolel, $ 203 kandis.
IBM kauplemas 4% plusspoolel, $ 203 kandis.
AAPL peale tuleb homme väike amokki jooksmine... LOL
MLNX init OW Piper ja PT $65. Üsna kena IBM najal? 18% rev tuleb IBM-lt
Milline IBM'i number MLNX toetama peaks?
Ma ei kujuta ette aga pakuks, et IBM->Cloud revenue, up 80% yoy on siiski mingi indikaator? Võin muidugi vabalt eksida:)
AlariÜ
Ma ei kujuta ette aga pakuks, et IBM->Cloud revenue, up 80% yoy on siiski mingi indikaator? Võin muidugi vabalt eksida:)
AlariÜ Millalgi detsembris
MLNX eelturult ei ostaks -> peale openingi maby, näeks päevasees vähemalt +5%
Barclay defendib oma osta reitingut ja PT 140
Stock viimasel ajal üsna alla müüdud, ORCL confil suht pos noodid segmendist
Sa oled seal juba olnud :) IMO on MLNX käitumine ja reaktsioonid alati sellised, et hoiaks end saja kilomeetri kaugusele. Piperi initi peale veel eriti.
AlariÜ
Ma ei kujuta ette aga pakuks, et IBM->Cloud revenue, up 80% yoy on siiski mingi indikaator? Võin muidugi vabalt eksida:)
Revenues from the Systems and Technology segment totaled $5.8 billion for the quarter, down 1 percent from the fourth quarter of 2011 <- peaks olema see kus FIO, MLNX tooted sees.
tegelt peaks MLNX IBM seost vaatama eelkõige QoQ baasil, täna on infinibandi osakaal kindlasti kõrgem kui aasta tagasi.
Q2 oli 4,30B
Q3 oli 4,07B
MLNX tuleb vist ise eelturul täna, kui nad oma guidot veel hullemaks ei keera siis võiks täitsa tegija olla.
Q2 oli 4,30B
Q3 oli 4,07B
MLNX tuleb vist ise eelturul täna, kui nad oma guidot veel hullemaks ei keera siis võiks täitsa tegija olla.
Seal on täna korralik börsiralli, ometi MLNX selles ei osale.
http://www.tase.co.il/TASEEng/General/Company/companyMainData.htm?ShareID=01101732&CompanyID=002254&subDataType=0&
MLNX tulemused peaks õhtul siiski tulema.
http://www.tase.co.il/TASEEng/General/Company/companyMainData.htm?ShareID=01101732&CompanyID=002254&subDataType=0&
MLNX tulemused peaks õhtul siiski tulema.