Börsipäev 17. september

Ja nüüd näidatakse veidi hambaid:)
Kas arvad Alari et turg võib edasi ka alla minna?
Kuulge, mehed, mis te teete? Turg on mingeid null-koma protsente all ja kohe on kisa lahti? ;-) S&P 500 võib 1000det punkti ka testida, ilma, et (tehniliselt) midagigi väga juhtunud oleks...
Momentumit ei murra päevaga, kuid tundub et täna võiks ka madalamaid tasemeid näha.
To: Karum6mm
Pigem oli antud kommentaar mõeldud just tänase päeva lõikes, mitte pikemas perspektiivis:)
Kuidagi jube tuttav tunne 2007 aastast, kui turg ei tahtnud ega tahtnud alla tulla. Tugevust näitasid just staarid nagu GOOG ja GS jne. (GOOG tegi veel all time high enne apocalypse.)

Huvitav kas C-l reedese opt. aegumise eelmängud,kui nii siis pakuks, et homme sihitakse 2 strike vahele $4.5 tasemele.
Vandenõuteoreetikutele oleks GS poolt antud sihi täitmine ja turu ärakukkumine kullasoon:)
Alari, mis sa selle Citigroupiga öelda tahtsid? Vabanda minu rumalust.

Võtsin täna just positsiooni sinna, kas tasub olla valmis millekski hullemaks?? :P
To: Henri XI
Esmaspäeval saab C liikumisest ehk õigema suuna aga tundub, homme hoitakse pigem 2 strike vahel ehk ~$4.5 tasemel. (See muidugi juhul, kui turul mingit suuremt liikumist ei tule.)
Oskad äkki oma prognoosi panna, et kas tegin õigesti või valesti, kui sisenesin sellesse? :)

Küsin niisama huvipärast. Loen erinevatest kohtadest, osad ütlevad, et sellega läheb jamaks, teised väidavad, et on alahinnatud ja 5.75 peaks tema väärtus olema. Eks aeg näitab. :)

Kuidas hindad seda uudist, et USA valitsus plaanib Citigroupist väljuda? Kas see peaks hinna alla või ülesse lükkama?
Ise suudan mõelda, et suur kogus värskeid aktsiaid turul peaks mõjuma hinda alandavalt, kuid teisest küljest, kui antud ettevõte on juba suuteline omaljõul tegutsema, siis peaks see olema justkui märk selle tugevusest. Võibolla olen asjadest valesti arusaanud :)
Deutsche on väljas DNDN teemal:

FDA just issued draft guidance for cancer vaccines
http://www.fda.gov/BiologicsBloodVaccines/Guidance ComplianceRegula-
toryInformation/Guidances/Vaccines/ucm182443.htm

FDA ok with a therapy not delaying progression, but extending sur-
vival
The FDA guides that time to tumor progression may not be an appropriate
endpoint for cancer vaccines. They note that the immune response
launched against the tumor may take longer than the time it takes for a
tumor to progress. In our view, this implies the FDA will likely be support
approval Provenge eventhough it did not delay tumor progression but rather
exhibited a survival benefit.

Guidance for monitoring activity of cancer vaccines in-line with
Provenge Quality Control
The FDA also notes that multiple assays may be needed to identify and
measure the component immune responses. They recommend that if pos-
sible at least 2 immunological assays should be used in an attempt to
monitor the proposed immunologically-meidated immune response. They
suggest creating an assay to monitor T-cell or antibody responses in vitro or
in vivo. These recommendations are in-line with the controls Dendreon has
put in place to monitor Provenge. In the case of provenge, a CD-54+ test is
conducted as well as a T-cell in-vitro activity assay.

We believe guidance documents support Provenge approval
These are the first FDA statements that acknowledge the validity of
Dendreon's regulatory approach for Provenge. The guidance also appears
to be almost identical to the approach Dendreon has taken to monitor

Pole 100% kindel, aga see peaks olema uus ja see peaks olema positiivne.
Võtsin natuke DNDN pikaks üleöö @ $28.80.
Suurt kogust ei julge, ei tunne piisavalt tausta ja liiga haige aktsia ka.
7 minutit veel aega, kui keegi tahab ka riskida :)
Põmst peaks nüüd olema vähimadki kahtlused kadunud FDA approvali osas. Küsimus vaid, et kas üldse oli kahtlusi.
Samas muidugi DNDN liigub ükskõik mille peale, nii et see võiks olla as good reason as any.
Ma olen moron, müüsin umbes $28.95 avg maha.
Someone please just shoot me.