Börsipäev 11. -12 mai - Cisco tulemused

Seekord mindi läbi nagu sulavõist. huhh
Tavaliselt on tobacco puhul nii, et põrge toimub sellel minutil, mil meedia kukkumise põhjuse üles korjab. Seekord siis mitte.

sB
Kui turg vähegi ennast rehabiliteerida tahab, siis nüüd on aeg põrgata, hiljem juba aega vähem ja kui viimase tunni alguseks on turg ühes suunas läinud, siis viimasel tunnil enam ei pööra.

Muuseas, see on LHV foorumite postitus nr. 50 000.
hoopis see on 50 000. :)
TASR teeb meele mõruks...
ja QQQ ajab ka otsa ülespoole :(
Õnnitlused Kristjan
Stocker, oi mind pole küll vaja õnnitleda, ma vaid murdosa panustanud :) Küll aga õnnitlused kõikidele LHV foorumite kasutajatele!
millal hakkate 2.50 iga lhv kliendi ja 6eek iga muidumehe postituse eest v6tma :p
Eks siis kui sa riq hakkad meie käest 0.18 senti/tähemärk küsima :)
Muuseas, nagu ülalpool ütlesin, oli turul pessimism väga suur ja eks põrked tulevadki reeglina siis kui neid keegi ei oota. Dow üle 10000 ja päev tundub päästetud.
Täna lihtsalt runner tyypi päev.
Jah, tehniliselt väga ilus päev. Indeksite päevasisestel graafikutel on nii ilusad double bottoms!
Väga põnev päev. "Tore kauss" ütles jõmpsikas
Ja ühtlasi tähendab selline päeva liikumine (avanemine ja sulgumine päeva tippude juures, põhi palju allpool), et päevasel graafikul ilmneb küünal mis sageli tähistab põhju.
Hammer
võtsin eile WRNC-d päeva põhja ligidalt juurde (17.9), vähemalt sulgemiseni osutus heaks mõtteks. :)