Börsipäev 10. märts

Ja reede tehingud olid ajaviiteks:
TSLA short kinni ja long (lihtslt nii tugev reversal kohe turu avanedes. Suhteliselt tugev vs SPY, QQQ. Relative strenght vs indexes)
UVXY short (päeva II pool. Tundus squeeze, mida koguaeg ikkagi suurelt sisse müüakse)
SCHW long, pool müüsin siiski täpselt 10min enne lõppu ära. Päeva lõpu langus pani väristama.

Hetke seisuga ok, üle pika aja midagigi.
SCHW 44.50 -14.20 (-24.19%)
Pre-Market: 6:14AM EDT
Ok siis

huvitav, kas turg ei usu siis seda lubadust, et päästame kõik depod ära ja vahet pole kus raha hoiad?
... turule ei meeldi segased lood ja veed...
krdi hea päev tõmbasin paremat pudrukausi täis.
oligi vahepeal liiga palju rallinud.
SCHW uuesti üle 60.
See eelturu 44 oli korraks ikka .... oleks pidanud jätma varu veel ostudeks.
Ideaalne võimalus hedgedel odavalt stokki saada, mis see eelturu kulu pole viia hind + paanika sellise languse peale. Ja turul veel margin likvideerimine otsa, suured kogused müüki sisse.

"Earlier today, per a CNBC report, billionaire investor Ron Baron said he "modestly increased" his position in Charles Schwab Corporation (NYSE: SCHW), aiming to buy a dip in its shares amid a meltdown in financial stocks."
Noolisin kah õrnalt, müüsin T hommikul aprilli 60 putte.
Julge hint, kes praegusel turul SCHW-le (naked?) putte julgeb välja kirjutada.
Paljad jah. Päris kirsturaha sinna alla ei paneks tõesti.
"invictus"
Julge hint, kes praegusel turul SCHW-le (naked?) putte julgeb välja kirjutada.

Aga kaetud calle julged välja kirjutada?
"pahurik"
"invictus"
Julge hint, kes praegusel turul SCHW-le (naked?) putte julgeb välja kirjutada.

Aga kaetud calle julged välja kirjutada?


Ma ei julge praegu midagi välja kirjutada :D
"invictus"
"pahurik"
"invictus"
Julge hint, kes praegusel turul SCHW-le (naked?) putte julgeb välja kirjutada.

Aga kaetud calle julged välja kirjutada?


Ma ei julge praegu midagi välja kirjutada :D

krt, lootsin sind vahel võtta, aga ei läinud läbi. Kaetud call on sama, mis naked putt:D