Äripäeva (jt suunamudijate) roll Balti turul

Kuna täna müüb negatiivne, siis ma ei imestaks, kui pigem tuleks uudis: asi kisub rappa, hinna/kasumi suhe kukkus -83,9%

ühtlasi, kui ise ära ei jaga, siis võiks teha küsitluse, millise äriühinguga on tegemist
"Investor"
Kuna Tallinna börsiraamat on avalik, siis saavad ajakirjanikud nagunii teha uudiseid stiilis, et "härra X müüs 50% sellest ja Y ostis toda juurde". A la https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2022/01/26/kuidas-algas-tallinna-borsisula-olin-murelik-ei-ole-enam-motet-hoida


Just. On aga väga suur vahe, kas teha uudiseid sellest, mis on juhtunud või teha uudiseid sellest (kindlas kõneviisis), et mida tegema peaks.

Äripäeva on vist uus tegelane juhtima läinud. Osad sisu teemad on huvitavamaks läinud aga samas nagu panna kliki pealkirju lehte ka naljaks, siin kena näide :"Homopromost kuni Madiberki ja Rahu vesinikuärini: raske aeg tõi rekordiliselt uusi firmasid

Loe pikemalt Äripäeva veebist: https://www.aripaev.ee/suur-lugu/2022/01/26/homopromost-kuni-madiberki-ja-rahu-vesinikuarini-raske-aeg-toi-rekordiliselt-uusi-firmasid"

Tegemist 3 täiesti eraldi teemaga, lugesin mõtlesin , mis seos Rahul homopromoga aga välja tuli:
1 . Vesiniku teema.
2. Lillad trükivad "vaimukaid" särke lootuse,et värvitud neid kannavad.
3. Pankroti laine jookseb üle maa.