Applied Optoelectronics, Inc. (NASDAQ: AAOI)

ymeramees
velvo
Eilsest võib oletada, et nii mõnigi lühike läks katma. Arvestades asjaolu, et aktsia hind sulgus kolme kuu kõrgemail tasemel, siis nii mõnigi lühike võiks muret tunda.
Õhtul avaldatakse ka shortide osakaal juuli lõpu seisuga ja kui selgub, et see pole palju muutunud, siis võib siin mõneks ajaks kitsaks minna.


ma lihtsalt jätan selle siia:



Kõrge SI võib teha lühiajalisi squeeze, aga lõpuks leiavad aktsiad enda suuna ikka uuesti üles. Vaata ka OSTK (tulemused mõni päev tagasi), DDS (tulemused aftekal).


Jätaks ka siis midagi siia. Minupoolne täielik fopaa, sest ei saanud aru, et tegemist on ostusoovitusega, Ei suutnud oma esialgset plaani pidada ja müüsin suht alt, selle asemel, et osta. Õnneks müüsin siiski väiksema osa.
Loodame siis arvamusele, et siit tullakse kindlasti alla.
Ahjaa, hind praegu 11.30.
Sulle lihtsalt infoks, et mida kärnasem aktsia, seda kõrgemalt see viimastel päevadel lendab. AAOI põrge on suhteliselt väike, ju siis ei ole veel kõike suurem saast.
Jah, nagu retailis PIR kaks päeva, kuuga hind 3x.
GLW
Optical Communications Segment Update
Within Corning's Optical Communications segment, several major carriers are further reducing capital spending on cable deployments and fiber-to-the-home projects. In addition, some enterprise customers have reduced their spending below anticipated levels. Consequently, Corning now expects third-quarter Optical Communications sales to decline year-over-year by a low-teen percentage, versus a prior expectation of a low-single digit percentage decline.
For the full-year 2019, Corning now forecasts Optical Communications sales will decline by 3% to 5%, versus its prior expectation of a low-to-mid-single digit percentage increase. Corning expects both carrier and enterprise network sales to decline year-over-year in the second half of 2019.
Visahing
Tegelikult tehniliselt on aktsia huvitavas kohas, ajalooliselt tugev tugi, kas põrkab toelt üles (tehnilised ostjad lähevad põhja õngitsema lähedal stopiga) siht seal range 11 ülemine joon.



Ja 1 kuu hiljem

(parem klikk ja ava uues aknas, siis ka pilt suur)
Mida tehniline analüüs tänaseks AAOI liikumiseks ennustab?
On täenäoline, läheb üles10,05 ni.
Homme, 6. nov, saame Q3 tulemused teada. Praegu rallib päris kõvasti. Eile 10,6 peale ja täna eelturul juba 11,6
Upgrade 13$ täna rallib edasi.
Kuidas siis tulemused olid ka?
ymeramees
Kuidas siis tulemused olid ka?


Tulemused võiksid alati paremad olla. Kahjum nagu arvata.
Pigem on jama see, et ka käesoleval kvartalil tuleb kahjum ja ilmselt suurem. Kui vaadata teisi sama valdkonna tegijaid, siis ilmselge turuosa kaotus.
Suur küsimärk on see, et mida võetakse ette järgmisel poolaastal valmiva uue tehasehoonega.
Tervitused Rosenblattile



Bottom line beat Q3 tuli tänu ühekordsele rutsile Hiinast. Jätkuvalt pole top client Facebook (veel 38% klient eelmisel aastal) tagasi tulnud ning ilmselt veel vähenenud, kuna Microsoft ja Amazoni osakaal tõusnud. Samuti sisiseb Cisco cable poolelt vaikselt. Suusatatakse jätkuvalt 40G peal.
Polegi mõtet tulemusi oodata, jõule pole ka olemas ning enamus analüütikute skoor on 30% ja vahetult upgrade enne tulemusi- loe keegi kaunistas sitahunnikut lilledega, ehk tegi seda müügi eesmärgil. Selleks, et driftida, tuleb taguotsa tunnet usaldada.
Polegi mõtet tulemusi oodata, jõule pole ka olemas ning enamus analüütikute skoor on 30% ja vahetult upgrade enne tulemusi- loe keegi kaunistas sitahunnikut lilledega, ehk tegi seda müügi eesmärgil. Selleks, et driftida, tuleb taguotsa tunnet usaldada.
Erko uudise valguses ei imestaks, kui täna trikki tehakse. - 15% pealt julgeks seda ideed kaubelda.
Idee, et AAOI on ilgelt häppi tariifilangetuste peale? Minu meelest väitis AAOI, et suudavad tariifide mõju hoida madala, kuna lasevad hitte välja kas oma Hiina või Taiwani tehastest, vastavalt vajadusele.
Aga selles pardiralli faasis ei imestaks üldse, et palju siledaid päid voolama panna ning ralli võibki tulla.
Arvutid ei oli nii ratsionaalsed mõtlejad kui investorid, 80% teevad tehinguid HFT algod. Peale kukkumist tahavad kiired ja ahnemad short kasumi lukku panna, lisaks - 10% uptick rule. Kuna puhkusel Egiptuses ja hotelli nett häkib, ei hakka kiired kähkukaid siit aretama, aga moviet jälgin ikka :)
Kas keegi lihtsat raha tegi?
Mis nalja siin täna korraldatakse?
Visahing
Mis nalja siin täna korraldatakse?


reedel

Applied Optoelectronics call volume above normal and directionally bullish Bullish option flow detected in Applied Optoelectronics with 8,279 calls trading, 5x expected, and implied vol increasing almost 2 points to 70.03%. 11/29 weekly 12.5 calls and 11/8 weekly 11 calls are the most active options, with total volume in those strikes near 5,700 contracts. The Put/Call Ratio is 0.16.

Ehk lihtsalt mäng ilma uudiseta